Як викласти фото в Яндекс.

В розділі «Мої Яндекс .Фоткі» на порталі Yandex дуже зручно створювати свою чітко організовану фотоколекцію. Будь-які - не тільки свої власні - знімки в цьому сервісі можна дивитися в різних розмірах, вибравши найбільш зручний (під кожним зображенням є вказівки).
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - мобільний телефон;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Завантажити фотки» на будь-якій сторінці « Яндекс .Фоток» і дотримуйтесь вказівок завантажувача. Можна розмістити відразу декілька виділених фотографій або завантажувати їх по одній.
2
Викладайте файли форматів jpg, png, gif або bmp. Розмір кожного не повинен перевищувати 20 Мб.
3
Вкажіть назву фотографій. Додайте мітки.
4
Оберіть альбом для зображень або створіть новий. Додайте завантажені знімки на карті.
5
Використовуйте налаштування. Автоматично зменшуйте обсяг великих фотографій, що прискорить завантаження знімків на портал. Відрегулюйте доступ до фотографій: знімок можна зробити видимим для всіх, відкрити його виключно друзям на Yandex чи дозволити перегляд тільки вам.
6
Дозвольте або забороніть коментарі до своїх знімків. Якщо це необхідно, вкажіть, що ви завантажили зображення «тільки для дорослих».
7
Якщо потрібно, забороніть оцінку і перегляд оригіналів картинок і їх друк і відключіть показ завантажуваних фото серед «свіжих» і «кращих» (таким чином ваші знімки не потраплять в загальнодоступну стрічку). Також можна обмежити публікацію (дана настройка скасує демонстрацію ваших знімків у стрічці «Всі нові фото»; зображення не буде видно вашим друзям в «стрічці улюблених авторів»; їх не можна буде додати в щоденники і соціальні мережі, «вибране» і «замовлення фотодруку» ).
8
Закачайте фотографії c мобільного телефону за допомогою додатків для iPhone, Android, Symbian, Windows Mobile, Java і Maemo. Щоб активувати необхідний додаток, відкрийте сторінку завантаження мобільних додатків « Яндекс .Фоток».
Зверніть увагу
Yandex надає такі можливості редагування завантажених знімків, як поворот і кадрування, регулювання яскравості, контрастності, насиченості і фарб, скасування змін, збережень оригіналу і зміна посилання на зображення.