Як перевірити якість звуку.

Ви вивчили документацію, прикладену до звукової плати, спробували знайти програмне забезпечення, призначене для налаштування параметрів, але так і не дізналися, як перевірити якість звуку на комп'ютері. Спробуйте скористатися наявними в Windows службами і компонентами.
Інструкція
1
Якщо ви впевнені, що динаміки правильно підключені до мережі і комп'ютера, відрегулюйте гучність звуку. Переконайтеся, що ви не відключили його не тільки на колонках, а й на звуковий панелі.
2
Якщо в області сповіщень на панелі завдань ви не бачите спеціального значка регулювання звуку, натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows. Розгорніть всі програми, в папці «Стандартні» виберіть розділ «Розваги» та пункт «Гучність». Зніміть маркер з поля «Викл.» В групі «Звук» або з поля «Викл. все »в групі« Загальна ». Закрийте вікно.
3
Через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». В категорії «Звук, мова і аудіопристрої» клікніть по значку «Звуки і аудіопристрої». Відкриється нове діалогове вікно. Пересуваючись по вкладках «Звук», «Гучність», «Аудіо» і так далі, використовуйте кнопки «Налаштування» і «Перевірка», щоб протестувати якість звуку і задати потрібні вам параметри. За необхідності збережіть всі внесені зміни.
4
Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть команду «Виконати». В порожнє поле введіть dxdiag без пробілів та інших зайвих символів. Натисніть кнопку ОК або клавішу Enter. Запуститься «Засіб діагностики DirectX».
5
Дочекайтеся, поки додаток збере всю необхідну інформацію про комп'ютер. Перейдіть на вкладку «Звук» і натисніть на кнопку «Перевірка DirectSound» в групі «Можливості DirectX». Коли почнеться перевірка, засобом будуть відтворюватися різні звуки, а ви повинні будете вибрати один з варіантів відповіді на питання, чи чули ви звук.
6
Також ви можете перейти на вкладку «Музика» і натиснути на кнопку «Перевірка DirectMusic» в групі «Можливості DirectX». В поле «Перевірити, використовуючи порт», виділіть лівою кнопкою миші той порт, який хочете протестувати. Коли закінчите перевірку, закрийте «Засіб діагностики DirectX», натиснувши на кнопку «Вихід».