Як налаштувати телефон на факс.

Сучасний офіс, мабуть, не може обійтися без факсимільного зв'язку. Але перебувати у стаціонарного апарату для отримання текстових документів не завжди зручно, тому існують технології відправки факсів на мобільні телефони.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш мобільник може використовуватися як модем. Для цього ознайомтеся з технічними характеристиками щодо вашої моделі в керівництві, або на сайті виробника в відповідному розділі.
2
Зателефонуйте в службу технічної підтримки свого стільникового оператора і попросіть працівника підключити послугу прийняття факсу з мобільного телефону в разі, якщо дана послуга ще не підключена.
3
Встановіть на телефон спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє працювати з факсимільними повідомленнями. Так, наприклад, це може бути програма WinFax, або будь-яка інша. Пам'ятайте, завантажувати програмне забезпечення в мобільний пристрій слід тільки з офіційних сайтів розробників.
4
Перевірте завантажену програму спеціальною версією антивіруса, призначеного для мобільного телефону. Встановіть програму, послідовно виконавши всі вимоги, які будуть з'являтися на екрані.
5
Запустіть програму і зробіть відповідні налаштування свого телефону, ввівши почергово необхідну контактну інформацію та інші параметри, які будуть запитуватися пристроєм.
6
Спробуйте отримати факсимільне повідомлення на мобільний пристрій. Для цього попросіть когось зі своїх друзів, співробітників, колег відправити повідомлення по факсу, а самі прочитайте його у своєму мобільному. Пам'ятайте, повідомлення можна буде прочитати тільки за допомогою встановленої програми і тільки в той момент, коли вона запущена на телефоні.
Будь-якому офісу для повноцінного функціонування потрібен факсимільний апарат (факс). Щоб їм користуватися, для початку його потрібно налаштувати. Для цього слід прочитати додається до факсу інструкцію та інструкції, які слідують нижче.
Інструкція
1
Встановіть на факсі режим «автовідповідач/факс». Це працює так. На факс надходить дзвінок. Він автоматично розпізнає тональний сигнал. Якщо це звичайний дзвінок, то включиться автовідповідач. Якщо був відправлений який-небудь документ, то ваш факс Panasonic автоматично його прийме. Не забудьте записати повідомлення на автовідповідач. У ньому повідомте, що можна залишити голосове повідомлення після сигналу. Якщо той, хто телефонує хоче відправити факс, то йому потрібно натиснути кнопку Start.
2
Підключіть факс до окремої лінії, якщо є така можливість. В цьому випадку дуже зручно налаштувати факс Panasonic наступним чином. Виставте на ньому режим «Факс». В цьому випадку всі дзвінки будуть сприйматися, як передача документа. Апарат буде їх автоматично приймати без будь-якого вашого втручання. Якщо існує така необхідність, то визначте в настройках факсимільного апарату число дзвінків, після якого він буде автоматично спрацьовувати на прийом документів.
3
Встановіть на факсі режим «Телефон», якщо є необхідність відповідати на всі телефонні дзвінки особисто. Тоді вам доведеться приймати факс вручну. Якщо ви зняли трубку і чуєте довгий звуковий сигнал, це говорить про те, що вам відправили факс. Натисніть кнопку Start. Якщо потрібно терміново скасувати передачу документа, натисніть кнопку Stop.
4
Підключіть в лінію факсу додатковий телефон і перемкніть в тональний режим, якщо факс знаходиться від вашого робочого місця достатньо далеко. Виставте на факсі настройки дистанційного включення. Щоб взяти факс, зніміть з встановленого телефону трубку і натисніть кнопки * # 9. Налаштувати факсимільний апарат Panasonic досить просто. Для того щоб він нормально функціонував, потім достатньо всього лише акуратно з ним поводитися. Не заводьте факс, коли в лотку немає паперу, і своєчасно замінюйте картридж.