Як включити екранну клавіатуру.

Включення екранної клавіатури - стандартна процедура операційної системи Windows будь-яких версій. Ця функція може виявитися корисною при несправності звичайної клавіатури. Виконання операції не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення і здійснюється штатними засобами самої системи.
Інструкція
1
Використовуйте функцію пошуку для включення екранної клавіатури. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і надрукуйте «екранна клавіатура» в текстовому полі рядка пошуку. Підтвердіть обрану дію, натиснувши кнопку «Знайти», і розкрийте знайдену посилання.
2
Скористайтеся альтернативним методом включення екранної клавіатури. Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми". Розкрийте посилання «Стандартні» і розгорніть вузол «Спеціальні можливості». Вкажіть пункт «Екранна клавіатура».
3
Розкрийте меню «Параметри» у вікні клавіатури і застосуєте прапорець в рядку потрібних налаштувань: - натискання клавіш - для використання екранних клавіш при введенні тексту; - наведення покажчика на клавіші - для використання курсора миші при введенні тексту; - сканування клавіш - для автоматичного виділення областей можливого введення клавіатурних символів. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
4
Налаштуйте додаткові параметри екранної клавіатури. Щоб натискання клавіш супроводжувалося звуком, застосуєте прапорець в рядку «Звукове підтвердження» і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK. Для використання цифрових символів при наборі тексту відзначте чекбокс в рядку «Включити цифрову клавіатуру » і застосуєте зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
5
Скористайтеся функцією прогнозування тексту, що дозволяє відображати можливі варіанти слів, які друкує користувач. Для цього в меню «Параметри» буде потрібно застосувати прапорець в рядку «Використовувати прогнозування тексту» і підтвердити застосування зроблених змін, натиснувши кнопку OK. Зніміть прапорець в рядку «Вставляти пробіл після спрогнозованих слів», якщо не планується використання цієї функції в автоматичному режимі, і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK.