Як виставити будинок на продаж.

Стан ринку нерухомості вельми нестабільний, тому будинку однакової вартості і стану можуть продатися в абсолютно різні терміни. Звичайно, можна довірити ведення угоди агентству, але це дуже витратний захід, що не дає ніяких гарантій. Тому не пускайте справу на самоплив і займіться продажем будинку самостійно, тим більше для цього існує безліч ресурсів.
Інструкція
1
Зберіть документи, необхідні для продажу будинку . Зверніться в БТІ для отримання техпаспорту будівлі. Залежно від того, скільки ви згодні заплатити за оформлення документа, термін складання варіюється від місяця до одного дня. Але якщо вам потрібно отримати техпаспорт протягом 2 тижнів, будьте готові до того, що доведеться відвезти співробітника БТІ в будинок і доставити назад за свій рахунок. А наявність неузгоджених планувань може значно продовжити оформлення документів.
2
Оцініть свій будинок. Для цього необхідно проаналізувати ринок нерухомості. Складіть основні характеристики свого житла і порівняйте його з аналогічними варіантами на сайтах оголошень. Так ви зможете вивести середню вартість будинку . До слова, ви можете звернутися в спеціалізоване агентство, і експерт професійно проведе оцінку.
3
Помістіть оголошення про продаж будинку . Виберіть всі газети і журнали, в яких є розділ ринку нерухомості. Зробіть фотографію будинку - такі оголошення зустрінуть більше відгуків, оскільки потенційні покупці матимуть зразкову візуальне уявлення про вашу пропозицію.
4
Скористайтеся сайтами безкоштовних оголошень. Виберіть свій регіон і заповніть форму, вказавши основні характеристики будинку і його ціну. Не забудьте залишити свої контакти: телефон, номер ICQ, Skype або адресу поштової скриньки. Обов'язково вставте фотографію.
5
Створіть сайт-візитку будинку . Проведіть фотосесії і покажіть всі найпривабливіші сторони свого житла. Якщо ви скористаєтеся таким способом реклами, то будете мати можливість і розписати якість матеріалів, з яких зроблений будинок, і перерахувати підключення комунікації. Варто відзначити, що просто створення сайту мало чим зможе допомогти на початковій стадії. Тому розмітити посилання на нього в оголошеннях на інтернет-майданчиках.
Якщо ви хочете брати участь в аукціоні, вам необхідно зареєструватися на одному з таких сайтів, як, наприклад, eBay. Брати участь в аукціоні дуже зручно, але необхідно дотримуватися низки нескладних правил.
Інструкція
1
Отримайте статус «Продавця» після того як зареєструвалися на eBay. Ознайомтеся з продавцями і покупцями сайту, вивчіть ціни. Ніколи не сподівайтеся на випадок. Почитайте форуми.
2
Почніть з покупок, це допоможе підняти вам рейтинг, адже мало хто захоче зв'язатися з «Продавцем», у якого на сайті немає ніякого минулого. Коли зрозумієте, що готові виставити лот на продаж натисніть кнопку «Sell», вона знаходиться у верхньому куті будь-якої сторінки аукціону.
3
Оберіть формат продажу. Від цього буде залежати, як буде здійснюватися продаж товару. «Auction Style» - якщо ви оберете цей вид аукціону, то на ваш лот будуть вестися торги. Якщо ж ви поставите галочку навпроти «Fixed Price», то ваш лот буде продаватися за певну ціну без торгів.
4
Оберіть відповідну категорію для вашого лота. Для цього вивчите, що і в яких категоріях продається. Не ставте товар тільки в потрібній категорії, інакше ваш лот знімуть з продажу, а аккаунт можуть заблокувати.
5
Створіть привабливий заголовок. Ваш заголовок повинен обов'язково містити в собі ключове слово, адже саме по ньому покупці вийдуть на ваш товар. Перегляньте заголовки конкурентів. Перевірте наявність орфографічних і граматичних помилок, виправте, якщо такі знайдені. Якщо заголовок буде з помилками, то грамотні потенційні покупці його просто не знайдуть.
6
Створіть цікавий опис. Воно, також як і заголовок, має включати в себе ключові слова і бути правдоподібним. Перевірте помилки. В описі повинна бути представлена вся інформація, яка може бути цікава покупцям. Але не робіть занадто велике опис. Пам'ятайте, стислість - сестра таланту. Виділяйте графічно важливі частини у вашому описі, використовуйте різні кольори, щось виділіть курсивом, а щось підкресліть. Але не переборщіть, опис має виглядати лаконічно.
7
Вкажіть стартову ціну і визначте тривалість торгів. Не робіть стартову ціну символічною, так як потім вас може не влаштувати підсумкова ціна. Будьте реалістом. Тривалість же торгів може бути 1, 3, 5, 7 і 10 днів.
8
Додайте фото товару. Фотознімок повинен бути обов'язково якісним.