Як поміняти файлову систему. Як змінити файлову систему з фат32 на нтфс.

В Windows існує три варіанти файлової системи: NTFS, FAT32 і FAT (вона ж FAT16). NTFS є кращою для операційних систем, починаючи з Windows 2000, у неї більше можливостей і вище рівень безпеки. FAT32 і FAT вже застаріли, основною причиною їх використання може служити те, що на комп'ютері можна буде запустити ранню версію Windows. Системи FAT можна перетворити в NTFS через команду convert, перетворення не торкнеться інформацію, що міститься у розділі. Зворотне конвертування можливо через повне форматування системи.
Інструкція
1
Перетворення з FAT в NTFS.Завершіте роботу всіх програм, запущених з перетворюваного діска.Нажміте кнопку «Пуск», виберіть пункт "Всі програми", далі - "Стандартні", клацніть на пункті «Командний рядок» .В вікні командного рядка введіть «convert C:/fs: ntfs», де «С» - це буква диска, який треба перетворити. Натисніть клавішу «Enter». Дочекайтеся відповіді системи про виконання операції.
2
Перетворення з NTFS в FAT32.Откройте «Мій комп'ютер». Клацніть правою кнопкою миші по локальному диску, файлову систему якого потрібно поміняти. У меню, виберіть пункт «Форматувати». В розділі «Файлова система» виберіть FAT32. Натисніть "Почати". Дочекайтеся завершення процесу.
Зверніть увагу
При конвертації файлової системи з FAT32 в NTFS, якщо на диску виявиться мало вільного місця, то перетворення може не проізойті.Прі конвертировании файлової системи з NTFS в FAT32 всі дані на диску будуть знищені.