Як швидко отримати візу.

Зазвичай термін отримання візи становить від двох тижнів до двох місяців. Проте бувають такі ситуації, коли віза потрібна в найближчі дні - у вас термінове відрядження, палаюча путівка або ви просто забарилися і не подали документи вчасно. Не впадайте у відчай, візу можна зробити швидше.
Інструкція
1
Для того щоб оформити строкову візу для виїзду закордон, вам буде потрібно той же пакет документів, що і при оформленні звичайної. Різниця буде лише у вартості консульського збору - для швидкої візи він вищий, ніж для звичайної.
2
Зайдіть на сайт посольства країни, в яку ви маєте намір поїхати. Відкрийте розділ «Інформація про одержання віз», «Консульські послуги» або «Візова інформація» - на різних сайтах він може називатися по-різному. Виберіть потрібний вам тип візи, і ви отримаєте перелік документів, необхідних для її отримання.
3
Переконайтеся, що ваш закордонний паспорт буде дійсний на термін вашої поїздки. Якщо з цим документом все гаразд, ви можете приступати до заповнення анкети на отримання візи. На сайтах посольств деяких держав такий список питань можна роздрукувати та заповнити від руки, на інших сайтах цей документ заповнюється онлайн. Зверніть увагу, в якому вигляді анкета представлена на сайті, яким ви користуєтеся.
4
Зберіть необхідний перелік довідок та медичних полісів, зробіть фотографію для візи. Перед тим як відправитися в фотоательє, ознайомтеся з вимогами, які посольство пред'являє до знімків: якого розміру вони повинні бути, на якому тлі їх слід робити, яке має бути відстань від вашої голови до краю фотографії.
5
Якщо у вас є можливість отримати запрошення від жителя країни, в яку ви прямуєте, скористайтеся ним. Таке запрошення прискорить обробку документів.
6
Уточніть, коли ви повинні сплатити візовий збір, і зробіть це. Деякі посольства беруть оплату готівкою в момент подачі документів, в інших випадках необхідно сплатити збір заздалегідь. Обов'язково попередьте, що ви отримуєте строкову візу . Зазвичай її вартість у два рази вище звичайної.
7
Зателефонуйте у візовий центр посольства або скористайтеся спеціальною формою на сайті і запишіться на співбесіду.
Англія - країна з цікавою історією та культурою. Тут можна знайти величезну кількість можливостей для різноманітного і пізнавального відпочинку. Для того, щоб поїхати в Англію , громадянам Росії і країн СНД потрібно отримати візу.
Інструкція
1
Візи в Англію з 2006 року робляться через Британські візові центри. Їхні послуги коштують від 3000 рублів. Громадяни Росії та іноземці, що проживають в Росії, можуть подати документи в Москві в посольство через офіс візової служби компанії Smart Consulting Group. Прийом документів здійснюється з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 18.30 за адресою: Москва, вул. Садова-Кудринская, буд.11, офіс 419д. Перед візитом необхідно зателефонувати в візову службу і замовити перепустку.
2
Візи в Англію бувають туристичними і діловими. Для оформлення будь-якого виду візи необхідно надати: 1. закордонний паспорт, який діє ще як мінімум 3 месяца.2. дві кольорові фотографії на білому фоне.3. анкету (можна завантажити з сайту візової служби http://www.ukvisas.ru/visa-service.html).4. довідку з місця роботи із зазначенням посади, стажу та розміру зарплати або з місця навчання із зазначенням навчального закладу, факультету та курса.5. документи, що підтверджують наявність матеріальних засобів (виписки з рахунку, документи про отримання зарплати і т.д.). Тим, хто не працює, слід представити ті ж документи від спонсорує їх особи та довідку про те, що дана особа готове їх спонсіровать.6. колишні закордонні паспорти, якщо есть.7. візовий збір (розміри зборів для різних категорій людей можна подивитися тут: http://www.ukvisas.ru/fee.html).
3
Тим, хто виїжджає в Англію по туристичній візі, важливо надати підтвердження броні готелю, в якому ви плануєте зупинитися. Для отримання ділової візи потрібно запрошення від англійської компанії, з поясненням, чому вас запросили, яка мета візиту, де (в якому готелі) ви зупинитеся. Краще всього подавати документи на оформлення візи заздалегідь, як мінімум за один місяць до поїздки в Англію .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uOgs-nmmwP0