Як відзначити 1 квітня будинку.

Наближається день сміху і жартів, а це прекрасний привід влаштувати для всієї родини веселе свято. Крім того, що розігрувати близьких завжди весело, це ще й приємно. Спочатку всі разом один над одним сміються, а з часом не раз згадують старий жарт, піднімаючи загальне настрій в сім'ї.
Інструкція
1
Розігрувати домочадців ви можете протягом усього дня, а ввечері зберіть вечірку і підведіть підсумки найвеселіших його подій.
2
Напередодні свята сховайте домашні тапочки. Далі візьміть стаканчик для зубних щіток, капніть на дно клей «Момент» і приклейте щітки до денця стаканчика. А вміст тюбика із зубною пастою спустошите і заповніть, наприклад, майонезом. Зручно це зробити шприцом без голки. Вранці чекаєте, коли всі піднімуться з ліжка і спробують почистити зуби. Потім привітайте всіх зі святом, видайте нові зубні щітки і тапочки. Тепер поспостерігайте за другою спробою проведення ранкового туалету.
3
Вранці ж непомітно переведіть всі годинники в будинку на 1 годину вперед. Дуже весело, якщо цілий день людина буде жити «по-новому» часу і приходити усюди раніше на годину.
4
Сидячи з ким-небудь з рідних на кухні, заваріть собі чай або каву, спокійно заведіть серйозна розмова. Коли увлекете людини бесідою, інсценують отруєння. А далі все залежить від вашого акторської майстерності.
5
Попросіть свою маму першого квітня зателефонувати вашому чоловікові і сказати: «Привіт, зятек! Скажи Аллочці, що батько затіяв ремонт, так що поки ми поживемо у вас ».
6
Чоловік може подарувати своїй коханій дружині незвичайний букет! Наприклад, у його ролі виступить бейсбольна біта, на якій буде напис: «Найніжнішою і ласкавою жінці в світі!». Упакуйте її в обгортковий непрозору папір зразок букета. Побачивши у вашій руці щось нагадує квітку, ваша улюблена буде чекати, звичайно, троянду, але, розгорнувши папір, знайде биту. Залиште всередині інструкцію: «Багатофункціональний пристрій, який призначений для забивання цвяхів, розкочування тіста, самооборони і виховання чоловіка».
7
Наведіть додому незнайомого дитини, підійдіть з винуватим виглядом до дружини і повідомте, що це «гріх вашої молодості», і він буде жити тепер разом з вами.
8
Увечері, накриваючи на стіл, не забудьте, що святкується свято 1 квітня. Замість красивою скатертини постеліть газетні листи, а натомість вишуканим келихах поставте гранчаки. Частування зробіть теж незвичайним. Додайте поруч з нормальною їжею неїстівні страви. На стільці підкладіть крихітні штучки, які видають пронизливий звук при натисканні.
9
Заплануйте на вечір кілька жартівливих конкурсів, а в завершенні свята підведіть підсумки і обговоріть найвдаліший розіграш.