Як швидко зібратися.

Важке пробудження, пошук потрібних речей, поспіх і запізнення: така картина ранку знайома багатьом. Уміння збиратися швидко не тільки заощадить дорогоцінний час і дозволить бути пунктуальним, але й підніме настрій, позбавивши від зайвого фактора стресу.
Вам знадобиться
  • - відеокамера;
  • - контрастний душ.
Інструкція
1
Постарайтеся проаналізувати те, як ви збираєтеся. Для наочності спробуйте зняти своє стандартне ранок на відеокамеру. Цілком можливо, ви виявите, що витрачаєте велику кількість часу на дурниці. Перегляд новин, розмови з домашніми, прискіпливе розглядання свого відображення в дзеркалі: подібні дрібниці зроблять процес зборів без перебільшення нескінченним.
2
Приготуйте заздалегідь речі на ранок. Підберіть комплект одягу, відпрасуйте його і повісьте на видне місце. Подбайте не тільки про саму одязі, а й про аксесуари. Пошук потрібного ременя або рукавичок може звести нанівець всю вашу економію часу. Обов'язково враховуйте той факт, що вранці може стати набагато холодніше або піти дощ. На всякий випадок приготуйте і теплу річ, яку можна надіти поверх основного наряду.
3
Заведіть будильник на 5-10 хвилин раніше необхідного часу. Чи не піднімайтеся з ліжка відразу: добре потягніться і полежте з відкритими очима. Потім налаштуйтеся на те, що далі вам необхідно рухатися у швидкому темпі і не втрачати ні хвилини.
4
Прийміть контрастний душ. Цей метод додасть вам бадьорості, налагодить кровообіг, зарядить енергією. Спочатку чергуйте теплу і прохолодну воду, не роблячи великої різниці в температурі. Поступово нарощуйте контраст. Вже через кілька днів ви почнете відчувати, що ваш ранок проходить в більш швидкому темпі, а від сонливості не залишилося і сліду.
5
В якості сніданку виберіть такий варіант, приготування якого не відніме у вас більше 5 хвилин. Омлет, каша, бутерброд або пластівці з молоком: така їжа готується дуже швидко і наситить вас до обіду. Основні заготовки для сніданку приготуйте з вечора. Поки вариться кава або закипає чайник, зробіть нескладний комплекс вправ, щоб відчути прилив сил.
6
Обов'язково зберіть з вечора сумку з усім необхідним. Поставте її біля виходу. Поряд покладіть ключі, парасольку, поставте начищену взуття та інші необхідні речі.
Забуті дому речі, зіпсований настрій і догану від начальства - часті наслідки екстрених ранкових зборів на роботу. Як організувати початок дня так, щоб уникнути описаних неприємностей?
Інструкція
1
Заздалегідь дізнайтеся прогноз погоди на наступний день. Продумайте, в чому ви підете на роботу. Підготуйте одяг і взуття. Якщо очікується дощ, подбайте про те, щоб не забути парасолю. Зберіть сумку, складіть у неї всі речі, які знадобляться вам завтра.
2
Якщо ви берете обід з собою, заздалегідь покладіть його в контейнер і поставте в холодильник. На видному місці залиште нагадування, щоб вранці покласти його в сумку. Приготуйте продукти, які знадобляться для сніданку. При наявності мультиварки виставите час на таймері так, щоб до вашого пробудженню їжа вже була приготовлена. Якщо ви готуєте кашу в мікрохвильовці, заздалегідь всипте крупу в миску і поставте в СВЧ-піч, вранці вам потрібно буде лише залити її молоком і налаштувати потрібний режим роботи.
3
Якщо вранці ви збираєте дітей в садок або школу, також підготуйте їх одяг і сніданок.
4
Складіть план, що і в якій послідовності вам необхідно зробити вранці . З часом ви виробите певний режим, і збори на роботу стануть займати менше часу.
5
Поставте будильник на 5-10 хвилин раніше запланованого підйому. Їх ви витратите на неспішне пробудження і потягування. Різке вскаківаніе з ліжка й імпульсивні руху виб'ють вас з колії, і ви обов'язково що-небудь забудете.
6
Якщо ранковий душ не є принципово важливим, обмежтеся умиванням. Любителям ранкових водних процедур варто перейти на контрастний душ, він тонізує організм, що так необхідно з ранку.
7
Жінкам, які користуються декоративною косметикою, для прискорення зборів на роботу можна забарвити вії та брови стійкою фарбою, зробити татуаж повік і губ. Як правило, результат забарвлення тримається 1-2 місяці, а правильно зроблений татуаж - роками. Укласти волосся можна буде набагато швидше після так званої довготривалої укладання, ця процедура схожа з хімічною завивкою, проте не так сильно шкодить волоссю.