Як зробити посилання докладніше. Як зробити на сайті цим посиланням на докладніше на новину.

Сторінку, на якій розташовано декілька новин або статей, незручно читати, якщо всі тексти поміщені на неї повністю. Можна залишити лише початкові абзаци, а решта помістити в окремі файли. На кожний з них буде вести посилання, позначена як «Детальніше».
Інструкція
1
Зробіть резервну копію заголовної сторінки розділу новин або статей сайту. Можна скопіювати сам файл, текст з нього або його HTML-код. В останньому випадку необхідний текстовий редактор, що забезпечує збереження без форматування, наприклад, Geany, KWrite, Блокнот, Notepad ++.
2
Створіть шаблон сторінки для окремої новини або статті. Залиште в ньому лише ті елементи, які не змінюються від сторінки до сторінки. Це можуть бути, наприклад, меню, заголовки, нижня рядок із зазначенням авторства сайту і координат для зв'язку з його власником. Назвіть файл, наприклад, article.html. На сервер його не пишіть.
3
Зробіть стільки копій файлу-шаблона, скільки є текстів. Дайте цим копіям назви відповідно до змісту, наприклад: android-3-0-released-today.html, new-library-built-in-our-town.html, тощо. У кожний з файлів помістіть відповідний назві текст. Чи не переплутайте їх.
4
В HTML-сайті з заголовної сторінкою розділу новин після кожного з вступів помістіть посилання такого вигляду:

Побробнее

, де article-file-name.html - ім'я файлу з повним текстом відповідної новини або статті.
5
Помістіть на сервер всі отримані HTML-файли, крім шаблону. Зайшовши на сайт, перейдіть по всіх посиланнях «Детальніше». Переконайтеся, що вони не переплутані, і що після кожного з вступів розташована посилання на повний текст відповідної новини.
6
Можливо, деяким користувачам буде зручніше читати всі тексти повністю на одній сторінці. Якщо хто-небудь з відвідувачів сайту звернеться до вас з таким проханням, дайте створеної раніше резервної копії ім'я, відмінне від імені заголовної сторінки розділу новин або статей, і помістіть цей файл на сервер. Зробіть посилання на нього з великої сторінки, а з нього - назад на цю сторінку. При додаванні кожного нового тексту не забувайте щоразу оновлювати обидва варіанти стрічки новин.