Як вивчити технічний англійську. технічні тексти англійською з перекладом для механіків.

Англійська мова нерідко буває необхідний технічним фахівцям у різних областях. Людина, яка володіє розмовною англійською, необов'язково зможе зрозуміти технічний текст, повний спеціальних термінів. Тому часто на посади беруть перекладачів з технічною освітою.
Інструкція
1
Який би спеціальною термінологією ви не планували опанувати надалі, вам доведеться починати так само, як і всім іншим - з азів. Знання алфавіту, правил орфографії та граматики, побудови речень необхідно для того, щоб розуміти зміст прочитаного тексту. Без цих знань ви не зможете правильно перевести пропозицію.
2
Пам'ятайте про те, що одне і те ж слово або термін можуть мати кілька значень, уживаних у залежності від ситуації і контексту. Тому щоб правильно перевести технічний текст, недостатньо просто замінити російські слова англійськими аналогами або навпаки. Важливо вибрати відповідні синоніми. Щоб орієнтуватися в цих тонкощах, читайте спеціальну літературу у вашій області.
3
Так, якщо ви працюєте з комп'ютерами, читайте різні інструкції і технічні керівництва. Спочатку беріть тексти англійською, пробуйте переводити їх за допомогою словників, виписуйте повторювані терміни. Потім беріть такі ж тексти російською і намагайтеся намагайтеся перекласти їх англійською, використовуючи вивчені терміни і обороти.
4
Якщо є така можливість, поспілкуйтеся з фахівцями, давно працюють в даній області і знаючими професійну лексику англійською. Попросіть пояснити вам незрозумілі моменти, перевірити правильність ваших перекладів. Ще краще, якщо фахівець погодиться дати вам кілька уроків.
5
Спробуйте знайти спеціальні англо-російські і російсько-англійські словники з лексикою, вживаною в цікавій для вас області знань. Наприклад, існують словники комп'ютерної термінології. Використовуйте ці словники при виконанні перекладів і читанні текстів. Поступово ви запам'ятаєте часто зустрічаються слова.
6
Пошукайте курси англійської, призначені спеціально для людей, що працюють за вашою спеціальністю. Є курси для механіків, інженерів і т.д. Багатьом людям простіше вчитися в групі і з викладачами, ніж самостійно.