Як відключити процес.

Процеси займають ресурси центрального процесора і пам'яті оперативного пам'яті (оперативки), тобто знижують швидкодію комп'ютера. Без деяких, операційна система не працюватиме і їх не можна відключати. Непотрібні процеси можна завершити за допомогою диспетчера задач, але спочатку спробуйте закрити запущені програми і подивіться, чи не відключаться Чи ці процеси.
Інструкція
1
Натисніть клавіші ctrl + alt + del і запустіть Диспетчер завдань.
2
Перейдіть на вкладку « Процеси ». У ній відображаються всі процеси, запущені під вашим обліковим записом користувача, а також їх опису. Щоб подивитися всі процеси виконуються на комп'ютері, натисніть кнопку «Відображати процеси всіх користувачів». Windows попросить підтвердити дію. Натисніть кнопку «Продовжити». Введіть пароль адміністратора або підтвердження пароля, якщо з'явиться відповідний запит.
3
Виберіть процес. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і натисніть «Завершити процес».
Зверніть увагу
Відключення процесу, пов'язаного з відкритою програмою, наприклад Фотошопом, приведе до завершення її роботи і втрати всіх незбережених данних.Прі закритті процесу, пов'язаного з системною службою, може порушитися робота операційної системи, і потрібно перезавантаження комп'ютера.
Корисна порада
Для перегляду докладних відомостей про процес, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості», далі перейдіть на вкладку «Докладно» .Щоб подивитися, які служби виконуються в процесі, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть команду «Перейти до служб». Перед вами відкриється вкладка «Служби». Служби, пов'язані з цим процесом, будуть виділені сірим кольором.