Як зробити квітковий букет. Як робити фігури з квітів.

Маленький букетик з живих квітів, подарований близькій людині, здатний поліпшити настрій і створити в будинку теплу атмосферу. Але ще приємніше дарувати комусь букет, створений своїми руками. І, можливо, ви - один з тих, хто, дізнавшись ази флористики, становитиме неповторні авторські композиції.
Інструкція
1
Для того щоб створити гарний букет, досвідчені флористи в першу чергу радять звернути увагу на сполучуваність квітів, форму і техніку його складання.
2
При виборі колірної гами можна покластися на свій смак і не обмежувати пориви фантазії. Ви можете скласти однотонний букет, який завжди виглядає красиво, а можете підібрати і різні по тону квіти. Але в цьому випадку необхідно враховувати те, що деякі квіти абсолютно не поєднуються один з одним. Наприклад, не варто збирати букет з лілій і маків, не терплять присутності інших видів троянди, нарциси, конвалії.
3
Композицію обов'язково доповнюють зеленню або гілочками. Якщо ви додасте до букету гілку герані, то вона здатна значно продовжити життя іншим квітам. Виграшно виглядають і букети з декоративними елементами - різними стрічками, мереживами і т.д. Але ні в якому разі не варто нагромаджувати букет - у всьому необхідна міра.
4
За формою букети можуть бути найрізноманітнішими - круглими, лінійними, односторонніми - все залежить від його призначення і розміру вази. Так, великі композиції краще помістити у високу посуд і поставити на підлогу. На столі краще всього виглядатимуть круглі за формою і невисокі букетик і. Для настінних полиць відмінно підійдуть квіти зі звисаючими стеблами. Для оформлення ділових заходів більше підійдуть букети лінійної форми.
5
Круглі букети зазвичай складаються навколо однієї квітки. Візьміть одну квітку в ліву руку, а правою починайте додавати до неї наступні. При цьому стебла квітів повинні стикатися тільки в місці зв'язування, тому намагайтеся наступні квіти прикладати по спіралі. У процесі до квітів можна додати зелень. Наприкінці зав'яжіть букет в тому самому місці, де стикаються стебла.
6
Односторонні букети дуже прості у своєму виконанні Складають їх з рослин з різною довжиною. Найдовші рослини зазвичай встановлюються ззаду, більш короткі - попереду, ярусами. Важливо помістити великі та яскраві квіти в центрі, тоді ваш букет вийде дуже ефектним.
7
Лінійні букети збирають з невеликої кількості рослин з додаванням ажурних гілок, стебел, листя.