Як долетіти до Канади.

Головними критеріями при купівлі авіаквитка в Канаду є його вартість і тривалість перельоту. І якщо перший пункт нам диктують авіакомпанії, то другий залежить від того, чи є рейс безпосадочним або виробляється з однією або двома проміжними стиковками. В останньому випадку на дорогу може піти до 38 годин.
Інструкція
1
Безпосадочні рейси з Москви здійснюються тільки в одне місто Канади - Торонто. Єдиною компанією, що пропонує такі перельоти, є «Трансаеро». Час в дорозі становить 10 годин 45 хвилин. Квитки можна придбати на офіційному сайті компанії. Оплата здійснюється за допомогою банківської карти. Також можна оплатити заброньований квиток у касах «Трансаеро», при цьому необхідно надати паспорт тієї особи, який здійснював резервацію.
2
У всі інші міста Канади можна потрапити тільки рейсами з однієї проміжної стикуванням. Придбати квитки можна на сайтах авіакомпаній, що здійснюють перельоти з Москви до Канади. В якості підтвердження придбання квитка ви отримаєте електронний квиток або маршрут-квитанцію. Зверніть увагу, що в більшості випадків при відмові від квитка авіакомпанія відшкодовує кошти за вирахуванням штрафних санкцій.
3
Відвідайте сайт авіакомпанії BMI. Літаки цієї компанії здійснюють перельоти з Москви в Оттаву з однією проміжною посадкою в аеропорту Хітроу в Лондоні. Тривалість такої подорожі становить 15 годин 45 хвилин.
4
Авіакомпанія LufnHansa пропонує перельоти в Оттаву з однією проміжною посадкою у Франкфурті-на-Майні. Переліт становить 13 годин 45 хвилин. Однією з переваг цієї компанії є можливість забронювати квитки на російськомовній сторінці сайту.
5
Скористайтеся послугами компанії Air China, щоб потрапити в західні регіони Канади . Літаками цього перевізника можна долетіти до Ванкувера. Проміжна посадка відбувається в Пекіні, загальна тривалість перельоту становить трохи більше доби. Сайт доступний російською мовою.
6
Також з Москви до Ванкувера можна долетіти рейсами Korean Air. Пересадка здійснюється в Сеулі, тривалість перельоту становить 25 годин. Для зручності на сайті авіакомпанії можна вибрати російську мову.