Як замінити кулер на блоці живлення. Як замінити один блок іншим.

Перегрів блоку харчування персонального комп'ютера зазвичай призводить до поломки цього пристрою. На жаль, нерідко сильне нагрівання БП викликає різкі скачки напруги. Наслідком подібної неполадки є порча системної плати, відеокарти і інших важливих елементів.
Вам знадобиться
  • Хрестова викрутка.
Інструкція
1
Якщо ви помітили неполадки в роботі блоку харчування , негайно вимкніть комп'ютер. Відключіть мережевий фільтр або ДБЖ. Вийміть кабель харчування з корпусу. Від'єднайте всі дроти, що заважають розбиранні комп'ютера.
2
За допомогою викрутки з хрестовим наконечником витягніть кілька шурупів, які кріплять ліву стінку системного блоку. Зніміть зазначену кришку. Тепер викрутити гвинти, за допомогою яких закріплений блок харчування . Їх капелюшки повинні бути розташовані на задній стінці корпусу.
3
Акуратно витягніть блок харчування . Якщо цьому процесу заважають кабелі, зніміть їх з роз'ємів. Відкрутіть ще кілька гвинтів і зніміть кришку блоку харчування . Вийміть вентилятор, попередньо відключивши кабель, що йде до плати блоку.
4
Очистіть вентилятор від пилу. Змастіть вісь обертання лопатей. Іноді даний процес дозволяє повернути робочий стан пристрою. Придбайте аналогічний кулер, якщо вам не вдалося «реанімувати» старе обладнання.
5
Особливу увагу зверніть на потужність нового вентилятора. Переконайтеся попередньо в тому, що отвори для кріплення розташовані в потрібних місцях. Не забудьте уточнити сумісність коннектора кабелю подачі напруги на кулер з гніздом блоку харчування .
6
Встановіть новий вентилятор до блоку харчування . Пам'ятайте про те, що даний кулер повинен видувати повітря, а не подавати його із зовнішнього середовища. Закрийте кришку блоку харчування . Підключіть пристрій до мережі змінного струму.
7
Увімкніть комп'ютер і переконайтеся в тому, що вентилятор працює стабільно. Вимкніть ПК. Відключіть кабель мережі. Закріпіть кришку блоку харчування і встановіть обладнання.
8
Перевірте, чи надійно закріплений блок всередині корпусу комп'ютера. Увімкніть комп'ютер. Приблизно через годину перевірте температуру блоку харчування і роботу вентилятора.