Як замінити пароль на е-мейлі.

Всі, хто користується послугами електронної пошти, мають секретний пароль для доступу до свого ящика. Іноді виникає необхідність його зміни: в разі злому e-mail або просто через власну забудькуватість.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - новий пароль;
  • - відповідь на секретне питання.
Інструкція
1
Авторизуйтесь в поштовій системі, ввівши свої логін і старий пароль (якщо ви його пам'ятаєте). Знайдіть посилання «Налаштування» або «Властивості», що знаходиться на головній сторінці ресурсу.
2
Перед вами відкриється вікно з опцією «Змінити пароль ». Виберіть цей параметр.
3
Введіть новий пароль , можливо, це доведеться зробити двічі. Дотримуйтесь підказок, розташованим в даному розділі. Швидше за все, вам запропонують ввести старий пароль від пошти, тим самим підтверджуючи ваше право на зміну пароля
4
Введіть новий пароль в пропоноване поле. Не використовуйте для нього очевидну для вас, легко підбраний послідовність літер і цифр. Не варто застосовувати прізвища, дати народження та іншу особисту інформацію.
5
Натисніть кнопку «Зберегти зміни». Можливо, буде потрібно ще ввести зображені в спеціальному віконці букви і цифри, для підтвердження того, що кнопку натискає не робот, а людина. Після цих дій увійдіть в поштову скриньку з новим паролем.
6
Якщо ж ви забули старий пароль і хочете змінити його на новий, ви зможете це зробити практично на будь-якому поштовому сервісі. На сторінці введення даних, під полем для введення даних, виберіть пункт: «Я забув пароль ». Перед вами відкриється вікно, в якому необхідно буде вказати адресу вашої поштової електронної скриньки і відповісти на секретне питання (наприклад, «дівоче прізвище вашої матері?»). Після успішної відповіді, вам запропонують ввести новий пароль і зберегти його для подальшого користування поштою.
7
У більш важких випадках, коли у вас не виходить змінити пароль жодним з вищеописаних способів, зверніться до служби технічної підтримки ресурсу. Для цього, як правило, існує спеціальне посилання.
8
Новий пароль запишіть у надійному та недоступному для чужих очей місці. Адже не виключено, що і його ви теж можете забути або переплутати зі старим.