Як витягнути зображення в Фотошопі.

Не завжди і не всі зображення виходять ідеальними, будь то малюнок або фотографія. Іноді потрібно щось підкоригувати. Якщо вам необхідно витягнути зображення , в додатку Adobe Photoshop зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Спосіб обробки, а, отже, і кінцевий результат, залежать від того, які дефекти присутні на початкової фотографії. Якщо порушені пропорції зображення, порядок дій може бути наступним. Запустіть редактор і відкрийте потрібний файл. Виділіть за допомогою відповідного інструменту свій малюнок (гаряча клавіша - латинська M) і клацніть по виділенню правою кнопкою миші.
2
Відкриється контекстне меню. Виберіть у ньому пункт Free Transform («Вільне трансформування»). Якщо потрібно витягнути зображення по горизонталі, підведіть курсор миші до правого або лівого краю малюнка, якщо по вертикалі - до верхнього або нижнього краю відповідно. Курсор змінить вигляд на двосторонню стрілку.
3
Утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть рамку зображення в потрібну сторону. Малюнок витягнеться. Відпустіть кнопку миші і клікніть двічі по виділенню. Або виберіть будь-який інший інструмент і у вікні запиту погодитеся з щойно внесеними змінами. При такому способі розмір оновленого зображення може не збігатися з розміром полотна.
4
Якщо ви знаєте, що на полотні не вистачить місця, заздалегідь збільште його розмір. Для цього виберіть в меню Image («Зображення») пункт Canvas Size («Розмір полотна»). У вікні, вкажіть нові пропорції і натисніть на кнопку ОК. Якщо ж розмір полотна, навпаки, виявився занадто великим, обріжте його. Для цього виділіть ту ділянку зображення, який повинен залишитися, в меню Image виберіть пункт Crop («Кадрувати»).
5
Також ви можете розтягнути зображення , задавши йому потрібні пропорції. В меню Image виберіть пункт Image Size («Розмір зображення»). У вікні, зніміть маркер з поля Constrain Proportions («Зберігати пропорції») і задайте потрібні значення в групі Pixel Dimensions («Дозвіл»). Натисніть на кнопку ОК.