Як закачати ігри в китайську Нокію. чи можна скачати підтримування ігор і тим на китайському нокиа т8.

Популярність китайських телефонів марки Nokia за доступними цінами останнім часом стрімко зростає. Їх функції вже давно не обмежуються тільки прийомом або передачею дзвінків і повідомлень. Існує можливість закачування і установки різних ігор.
Інструкція
1
Зробіть прошивку телефону в сервісному центрі. Це допоможе уникнути надалі різних незручностей.
2
З'ясуйте, яким способом ви зможете закачати ігри на свій телефон. Деякі китайські виробники Nokia використовують для завантаження інформації установку спеціальних програм або підтримують її копіювання прямо на карту пам'яті телефону.
3
Після встановіть програму для синхронізації телефону з комп'ютером, яку без зусиль можна скачати з інтернету. Знайдіть її в меню. Дочекайтеся закінчення установки. Переконайтеся, що програмне забезпечення працює на вашому телефоні.
4
Дізнайтеся, який формат ігор підтримує ваш телефон. Якщо китайська Nokia підтримує Java, то ігри можна встановити без проблем. Скачайте гру з розміром вікна 320х240. Підключіть телефон до комп'ютера через модем або гарнітуру. Потім закачайте в будь-яку папку телефону гру заданого формату .jar. Від'єднайте телефон і знайдіть даний файл. Встановіть гру.
5
Якщо на екрані з'явиться напис «Не підтримує», то телефон може працювати з матеріалом в форматі MRP. Спочатку скачайте архів з іграми даного формату. Підключіть Nokia до комп'ютера як флешку або вставте в комп'ютер карту пам'яті телефону.
6
Створіть папку під назвою mythroad, якщо її немає в меню. Перенесіть закачані файли з архіву в цю папку. Вимкніть з'єднання від комп'ютера.
7
Наберіть на телефоні комбінацію символів * # 220807 #, «виклик». На дисплеї з'явиться список вмісту папки mythroad. Виберіть необхідну гру. Далі натисніть на перший рядок в меню, тим самим активуючи потрібний файл.
8
Скористайтеся іншим варіантом закачування ігор, змінивши назву папки mythroad на MulGame або @ downdata @ mr. Замість коду * # 220807 # можна використовувати * # 777755999 #. У кожному разі телефон потрібно поставити в режим роботи однієї SIM-карти.