Як кріпити плазму.

Найчастіше плазмову, рідкокристалічну або LED панель доводиться кріпити на стіну, оскільки великі розміри пристрою не дозволяють встановити його на спеціальному столику або тумбі. Однак чималу вагу панелі і її вартість змушують кілька разів подумати перш, ніж вибрати спосіб кріплення.
Вам знадобиться
  • - кронштейн для панелі;
  • - анкери;
  • - дриль або перфоратор;
  • - шуруповерт або викрутка.
Інструкція
1
Для початку слід купити кронштейн, який буде сполучною ланкою між панеллю і стіною - без цього пристосування повісити пристрій на стіну неможливо. Підберіть кронштейн, відповідний розмірами (визначається по діагоналі екрану) і вазі (вказано на упаковці або в керівництві з експлуатації) панелі. Зверніть увагу, що від моделі кронштейна залежить, чи зможете ви після монтажу регулювати кут нахилу екрану по вертикалі і горизонталі чи ні.
2
Залежно від стіни, на яку ви плануєте повісити панель, підберіть монтажні анкери. Якщо стіна являє собою конструкцію з гіпсокартону, слід використовувати тільки металеві різьбові анкери «метелики», що комплектуються болтами. Ні в якому разі не намагайтеся закріпити кронштейн на пластикові анкери за допомогою саморізів - такі кріплення не витримають більше навантаження.
3
Якщо стіна монолітна, використовуйте металеві анкери для бетонних перекриттів. Залежно від типу анкера, після закріплення на ньому кронштейна, вам може знадобитися зрізати частину шпильки, якщо її довжина буде заважати встановленню панелі. Якщо стіна зроблена з блоків або цегли, анкери повинні бути призначені для пустотілих перекриттів. В цьому випадку, як правило, замість шпильки використовується анкерний болт.
4
Після того як отвори в стіні будуть просвердлені, а анкери встановлені, закріпіть основну частину кронштейна на стіні, а відповідну частину прикріпіть до панелі. Гвинти, за допомогою яких кронштейн кріпиться до плазми, як правило, не входять в комплект поставки ні панелі, ні кронштейна, тому подбайте про їх купівлю разом з анкерами.
5
Завершивши кріплення обох частин кронштейна, встановіть панель на стіну згідно інструкції по з'єднанню кріплень кронштейна. Відрегулюйте кути нахилу і закріпіть телевізор в необхідному положенні.