Як навчитися робити карткові фокуси. вчимося грати в карти.

Щоб показувати карткові фокуси необхідно володіти відмінною пам'яттю, впевненістю у своїх діях і, звичайно ж, практичними навичками. Вміючи з легкістю маніпулювати картами, ви зможете вразити будь-якого глядача і відчути себе в центрі уваги. Навчитися фокусів не так вже й складно, як може здатися на перший погляд.
Вам знадобиться
  • - колода в 36 карт;
  • -колода з 52 карт.
Інструкція
1
Фокус «Чотири тузи» Заздалегідь підготуйте колоду. Відрахуйте зверху вісім карт і покладіть під них чотири тузи. Тепер попросіть когось із глядачів назвати будь вподобане число від 10 до 19 включно і здайте на стіл стільки карт, скільки вам скажуть. Наприклад, якщо вам назвали цифру 13, ви повинні здати на стіл 13 перших карт. Потім складіть ті дві цифри, які утворюють ваше число (1 + 3 = 4), і заберіть ці 4 карти назад в колоду. Наступну (п'ятий) карту покладіть окремо не перегортаючи. Залишилися карти покладіть зверху на колоду. Дану процедуру повторіть ще три рази, щоб в загальній складності у вас вийшло 4 відкладених в сторону карти. Коли ви їх відкриєте, всі побачать, що там опинилися чотири тузи. Для більшого ефекту нехай числа називають різні люди.
2
Фокус «Помах хусткою» Візьміть з колоди будь-які дві карти так, щоб у спостерігачів виникло відчуття, що ви дістали тільки одну, і помістіть їх в стакан. Решта ж карти розсипте невеликою купкою осторонь. Накрийте стакан хусткою і непомітно розділіть карти, захопивши рукою першу, яку бачили глядачі. Притримуючи другою рукою стакан, зніміть хустку разом з картою, а потім непомітно впустила її над колодою. При бажанні можна продемонструвати, що хустку чистий і в ньому немає карт. Не забудьте заздалегідь потренуватися, перш ніж кому-небудь показувати фокус.
3
Фокус «Які карти були взяті» Розділіть колоду карт на дві частини. В одній купці у вас повинні бути карти, починаючи з тузів і закінчуючи десятками, а всі інші у другій. Запропонуйте одному з глядачів витягнути з купки кілька карт і запам'ятати їх. Інший учасник повинен зробити теж саме з другої купкою. Попросіть першого учасника покласти свої карти в купку другого і навпаки. Таким чином, виходить, що кілька великих карт виявляться в колоді з дрібними, а ті, в свою чергу, будуть перебувати в купці з великими картами. Нехай кожен з спостерігачів перемішає свою частину і поверне вам. Тепер ви можете зробити задумане обличчя і з упевненістю назвати масті кожного учасника.
Фокусники і ілюзіоністи здавна притягують увагу і захоплення глядачів, які гадають, як був виконаний той чи інший фокус і в чому секрет майстерності фокусника, який дивує оточуючих людей спритністю рук і сценічною майстерністю. Один із старовинних видів фокусів - це картковий фокус. Існує маса різних карткових фокусів, і їх не так складно освоїти, якщо ви вирішили здивувати своїх друзів.
Інструкція
1
Фокуси з картами універсальні і прості, так як карти завжди можуть бути у вас під рукою. Використовуйте їх особливості для того щоб фокуси були вдалими - ділите карти по мастям і квітам, а також користуйтеся числовим значенням карт. Краще всього використовувати для карткових фокусів колоду з 54 карт.
2
Починайте вивчати карткові фокуси з найпростіших трюків - наприклад, з фокусу, що включає три розкладки карт. Візьміть з колоди 21 карту і розкладіть всі карти картинками вгору в сім рядів. У кожному ряду повинно бути по три карти.
3
Будь-якого з глядачів, що спостерігають фокус, попросіть запам'ятати одну з карт і сказати вам, в якій колонці з трьох вона знаходиться. Після цього зберіть всі карти назад в стопки, так, щоб вийшло три стопки. Потім ці три стопки об'єднайте в одну колоду, помістивши стопку з обраної глядачем картою посередині.
4
Переверніть колоду сорочкою вгору і знову викладіть три колонки по сім карт в кожній на стіл. Знову попросіть глядача, яке обрало карту, вказати колонку, в якій лежить задумана карта. Зберіть карти в три стопки, а стопку з вказаною карткою знову помістіть в середину загальної колоди. Повторіть те ж саме втретє. Порахуйте карти в колоді - одинадцята карта буде тією, яку загадав глядач.
5
Пошук задуманої карти - популярний фокус, і у нього є багато різновидів. Наприклад, ви можете показати глядачам карткову колоду і попросити кого-небудь вибрати з колоди одну карту, а потім покласти її на колоду, поки ви цього не бачите. Зніміть колоду і поміняйте місцями нижню і верхню її частини.
6
Викладіть карти сорочкою вниз і вкажіть обрану глядачем карту - для того щоб правильно вгадати її, зверніть увагу перед фокусом на те, яка карта знаходиться внизу колоди. Запам'ятайте цю карту, а потім, розкладаючи колоду, вкажіть наступну за нею карту, яку вибрав глядач.