Як прибрати живіт за допомогою фізичних вправ.

Струнка підтягнуте тіло асоціюється з плоским пружним животом . Найефективніший спосіб боротьби із зайвими сантиметрами в області живота - фізичні вправи, що сприяють зміцненню м'язів преса. Таку тренування можна проводити і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Ляжте на спину. Ноги зігніть в колінах, руки розведіть в сторони. Повільно підніміть стегна. Від плечей до колін тіло повинно утворити пряму лінію. Підтягніть ліве коліно до грудей. Затримайтеся в цьому положенні на пару секунд. Потім розслабте ноги. Повторіть рух правою ногою. Виконуйте 8-10 разів.
2
Початкове положення - те ж саме (лежачи). Витягніть руки вздовж тіла. Відірвіть прямі ноги від підлоги на 20-30 см. Кілька разів вдарте ступнями один від одного. Повільно опустіть ноги. Повторіть 7-10 разів.
3
В положенні лежачи зігніть ноги в колінах. Руки приберіть за голову. При цьому лікті повинні дивитися в сторони. Напружуючи м'язи живота і сідниць, підніміть таз на вдиху. Напружте всі м'язи, затримайте дихання. Потім повільно опуститеся на видиху.
4
Продовжуючи перебувати у вихідному положенні, схрестіть ноги і зігніть їх в колінах. Руки повинні бути за головою. На вдиху відривайте верхню частину тулуба від підлоги і тягніться до колін, на видиху - повертайтеся у вихідну позу. Повторіть 15-25 разів. Після цієї вправи підійміть коліна під кутом 90 градусів. Роблячи скручування торсом, тягніться правим плечем до лівого коліна, а потім навпаки.
5
Переверніться на живіт. Руки зігніть в ліктях. Підніміть тіло, носками упріться в підлогу. Напружуючи м'язи живота, переведіть вагу тіла на ліву сторону і витягніть праву руку вперед. Зафіксуйте цю позу на 10 секунд. Тепер повторіть аналогічні рухи в інший бік, потім розслабтеся. Виконуйте вправу протягом 5-10 хвилин.
6
Займіть положення сидячи. Зігніть ліву руку в лікті, а праву витягніть перед собою. Максимально поверніть верхню частину тіла вліво. Підніміть при цьому праву ногу. Повторіть 15 разів. Виконайте вправу в іншу сторону.
7
Початкове положення - стоячи. Ноги поставте на ширину плечей. Долоні опустите на стегна. Трохи нахиліться вперед. М'язи живота повинні бути розслабленими. Видихніть і максимально втягніть живіт. Залишайтеся в цій позі, наскільки зможете затримати видих. Потім повільно поверніться до вихідного положення. Віддихаєтеся. Повторюйте 6-8 разів.
Корисна порада
Виконуйте вправи не менше трьох разів на тиждень. Тренування проводите за 1 годину до їди або через 2-3 години після.
Існує безліч різних вправ , які не займають багато часу і допомагають прибрати живіт. Для того, щоб власний живіт ик зробити плоским, необхідно застосовувати фізичні навантаження, які допоможуть прокачати м'язи живіт а і потім тримати їх в тонусі. А також допоможуть максимально зменшити в черевній частині живіт а жировий прошарок. Ну, а щоб прокачаний і підтягнутий живіт не приховує за жировим шаром, необхідно цей жир спалювати.
Інструкція
1
Всі вправи, призначені для черевного преса відносяться до трьох основних видах: вправи для «нижнього» преса, вправи для «верхнього» преса і вправи для косих м'язів живіт а. Найбільш підходящим часом для тренування є ранок, вправи слід робити на голодний шлунок, або після прийому їжі, через 2-3 години. Щоб заняття стали максимально ефективними, необхідно повторювати кожну вправу по 20-30 разів, для початку здійснюючи хоча б два різних підходи. Щотижня потрібно збільшувати навантаження.
2
Комплекс вправ : Прийміть вихідне положення - ляжте на підлогу, на спину, в колінах ноги повинні бути зігнуті, носки від підлоги повинні бути відірвані. Такий стан може гарантувати на передні м'язи ніг (м'язи литок і зону «голіфе») відсутність навантаження, руки тримаєте за головою. Верхню частину тулуба підніміть на видиху так, щоб лопатки відірвалися лише на пару сантиметрів від підлоги. На вдиху поверніться в початкове, вихідне положення. Обов'язково стежте за тим, щоб ви здійснювали підйом тіла не за допомогою сили рук, а за рахунок м'язів живіт а. Це вправа грунтується на «верхню» частину преса.
3
Наступна вправа призначено для нижньої частини преса. Прийміть вихідне положення - також на підлозі ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, руки за головою, ноги розташуйте паралельно підлозі, стопи ніг зігніть «праскою». На видиху, при розгинанні ніг, відведіть їх від себе, але зробіть це так, щоб при цьому, вони залишалися також паралельні підлозі. На вдиху поверніться у своє вихідне положеніе.Далее можна приступати до вправи для косих м'язів живіт а. Прийміть вихідне положення - таке ж, як у попередньому вправі. На видиху потягніться правим ліктем до лівого коліна, а на видиху поверніться назад у вихідне положення. Потім, відповідно, також лівим ліктем потягніться до правого коліна. При виконанні даної вправи контролюйте, щоб таке «скручування» виконувалося лише зусиллям м'язів живіт а.