Як видалити журнал Internet Explorer.

Бажання приховати від інших користувачів комп'ютера факт відвідування деяких сайтів зрозуміло. Перше, що для цього слід зробити, - очистити журнал відвіданих сторінок в своєму браузері. В даному випадку в Internet Explorer.
Інструкція
1
Відкрийте браузер Internet Explorer. Зазвичай іконка для його відкриття є в меню «Пуск» на панелі інструментів або робочому столі.
2
Знайдіть у правому верхньому куті вікна значок налаштувань у вигляді шестерінки і клацніть по ньому. Відкриється контекстне меню - налаштування оглядача.
3
В контекстному меню наведіть стрілку мишки на пункт «Безпека», четвертий зверху. З наведення мишки повинен розвернутися наступний рівень меню.
4
У розгорнулося підменю клікніть по верхньому рядку: «Видалити журнал оглядача». Строчка позначена значком «...», це означає, що по кліку відкриється нове вікно налаштувань. Також поряд з нею є позначення гарячих клавіш, якими можна викликати це вікно напряму - Ctrl + Shift + Del. Наступного разу можете скористатися цією комбінацією.
5
Вікно "Видалення історії огляду» представляє собою список зберігаються браузером даних. Це тимчасові файли, куки, журнал и сторінок і завантажень, дані, які ви вводили в різні веб-форми (наприклад, в рядок пошуку), «Дані фільтрації ActiveX і захисту від стеження». Якщо ви хочете видалити тільки журнал відвіданих сторінок - зніміть всі галочки, крім тієї, що знаходиться біля нього. В іншому випадку ви можете стерти те, що вважаєте за потрібне або всю інформацію про користування браузером .. Пам'ятайте про те, що відновити інформацію буде неможливо.
6
Розставивши позначки, клікніть по кнопці «Видалити», що знаходиться під списком. Вікно закриється, а в нижній частині сторінки з'явиться повідомлення "Браузером Internet Explorer завершено видалення обраного журнал а перегляду». Дані стерті, історія відвідування сторінок очищена, можна продовжувати роботу з браузером.
Зверніть увагу
Віддалену випадково інформацію відновити буде неможливо!