Як робити тіні на руках.

Щоб влаштувати цікаву гру в «живі» тіні , досить розташуватися в сімейному колі перед каміном або лампою і, запам'ятавши кілька нехитрих елементів, складених з пальців рук, відобразити на стіні дивовижних персонажів «домашнього »театру тіней.
Вам знадобиться
  • - джерело світла
  • - біла стіна
Інструкція
1
Направте на стіну світло настільної лампи. Якщо шпалери в кімнаті темні, то повісьте на стіну або на який-небудь великогабаритний предмет білу простирадло. Якщо ви встанете близько до джерела світла, тіні вийдуть великими. Встаньте подалі - і вони стануть більш чіткими, хоч і не дуже великими.
2
Поставте ліву руку перед собою. Вказівний і середній пальці направте вгору і злегка розставте. Середній палець і мізинець підігніть до долоні. Великий палець відведіть, наскільки можливо, в праву сторону. Так вказівний і середній пальці стануть тінню рогів тварини, якщо вона рогате, а великий палець - обрисом вуха.
3
Заведіть праву руку за ліву і призначте підставу її великого пальця до ребра лівої руки. Злегка зігніть і складіть віялом мізинець, безіменний і середній пальці, утворивши морду і, наприклад, бороду кози. З'єднайте кінчики вказівного і великого пальців і підніміть це кільце так, щоб на стіні, на тіні голови з'явився отвір - око.
4
Для формування тіні собак і їм подібних тварин витягніть руки перед собою, направивши долоні вниз. Підніміть вгору великі пальці обох рук, сблізьте руки. З'єднайте кінчики середніх і безіменних пальців рук між собою і трохи підніміть вказівні. Середні пальці покажуть морду тварини, вказівні позначать брову і лоб, а великі - вуха.
5
Щоб відбити форми великих птахів, таких як гуси, лебеді або качки, підійміть перед собою праву руку. Нахиліть кисть руки вниз і розгорніть вліво. Середній та безіменний пальці тримайте вкупі, а мізинець опустіть вниз. Таким чином отримали дзьоб птаха. Подушечки вказівного і великого пальців з'єднайте разом. Сформуйте цим елементом очей.
6
Ліву руку направте долонею від себе і прикладіть її зап'ясті до середини передпліччя правої. Розчепірте пальці, які на стіні будуть імітувати тінь від хвоста і крил птаха. На основі цих фігур можна робити тіні найрізноманітніших тварин. Досить поворухнути пальцями, щоб тіні «ожили».