Як відзначити порцелянову весілля. порцелянове весілля, Як відсвяткувати.

Прожити разом цілих двадцять років зможе не кожна пара. І незважаючи на те що подружжя стільки часу разом і начебто ніщо не може їх роз'єднати, їхній шлюб вимагає турботи і дбайливого поводження. Не дивно, що символом двадцятирічної весільної дати став фарфор - матеріал коштовний, але крихкий, як і подружні стосунки.
Інструкція
1
Порцелянову весілля прийнято відзначати у вузькому колі рідних і друзів. Вдома чи в ресторані буде проходити торжество, вирішувати тільки подружжю. Головне - атмосфера свята. На святковому столі обов'язково повинен бути присутнім символ ювілею - фарфор. Посуд може бути і не новою, але вона повинна блищати і символізувати крихкість відносин, який ви так дбайливо зберігали два десятки років.
2
Подбайте про оздоблення кімнати. Постарайтеся прикрасити приміщення в світлих тонах, легкими повітряними статуетками, кулями, накрийте стіл білою мереживною скатертиною. А самі "молодята" можуть одягатися в білі вбрання. Все це додасть відчуття справжнього весільного святкування, яке через стільки років все ще актуально.
3
На святкування фарфорового весілля гостям прийнято приходити з дітьми. По-перше, дитячі голоси створюють відчуття домашнього духу, родинного щастя і затишку. По-друге, це відмінний спосіб показати приклад, як потрібно будувати сімейні стосунки, щоб прожити разом два десятиліття.
4
Частування рекомендується подавати східне, так як фарфор був привезений ще в давні століття саме зі східних країн. І так як фарфор - посуд в основному чайна, зробіть особливий наголос на чаювання. Почастуєте гостей домашньою випічкою, легкими тістечками, пирогами, тортом, печиво та цукерками. Здивуйте присутніх вишуканими, але в той же час нескладними стравами, які ви приготували всією сім'єю.
5
У цей день прийнято дарувати фарфоровий посуд або предмети побуту, зроблені з настільки крихкого, але такого красивого матеріалу. Це може бути що завгодно, від тримача для фотографій, до величезних розмірів порцелянових ваз. Що подарувати - вирішують самі гості.
6
Таке свято може легко перетворитися на ностальгічні розмови і згадування про минулі роки. Якщо проявити трохи фантазії, можна придумати якусь сімейну традицію або, наприклад, записати в гарний альбом всі щасливі моменти вашого сімейного життя.
Корисна порада
Свічки якнайкраще допоможуть створити відчуття пишного романтичного торжества і додадуть більше пафосу і пишності заходу.