Як налаштувати форум.

Як створити і налаштувати форум? Для вирішення наводимо покрокову інструкцію.
 1. Необхідно вибрати підходящий хостинг, платний або безкоштовний, на якому ви розмістите свій сайт. Вимоги до хостингу: обов'язкова підтримка php і mysql. Вимоги до рухаємося: версія PHP 4 .3.0 і вище, версія mySQL 4.0.0 і вище.
 2. Після необхідно купити або скачати безкоштовно дистрибутив самого форуму. Зазвичай він включає в себе чотири папки, з яких нам потрібна папка «upload».
 3. Вміст цієї папки необхідно закачати на хостинг в кореневу папку через ftp-клієнт або за допомогою Total commander.
 4. Коли завантаження всіх файлів закінчена , необхідно перейти за наступною адресою: ім'я форуму (зареєстроване у хостинг-провайдера)/index.php.
 5. У віконці тиснемо «далі».
 6. В віконці ліцензійної угоди підтверджуємо свою згоду з умовами і тиснемо «далі ».
 7. У наступному вікні шлях і адреса установки залишаємо без змін і натискаємо" далі ".
 8. Наступним з'явиться вікно основних параметрів. Адреса сервера буде прописаний автоматично. Ввести буде необхідно ім'я бази даних, логін і пароль до неї, отриманий по електронній пошті. Після цього тисніть «далі».
 9. За умови вірного виконання кожного кроку, з'явиться вікно облікового запису адміністратора, в якому необхідно ввести ваші дані і натиснути "далі".
 10. Найскладніше позаду. Тепер в наступному вікні потрібно натиснути на кнопку «Почати установку», яка автоматично встановить ваш форум.
 11. В останньому вікні інсталяції тисніть «далі», після чого програма вам повідомить, що установка завершена. Перейдіть по посиланню, і опинитеся на вашому новенькому форумі.
 12. Після всього цього необхідно знову зайти через ftp на ваш хостинг і в папці install видалити файл index.php.

На цьому все , ваш форум готовий до роботи. Труднощі і непередбачені обставини можуть виникати завжди, але головна умова - не зневірятися, по необхідності повторюючи вищевказані кроки заново. Успіхів усіляких і великих, адже налаштувати форум на своєму сайті не так складно і під силу більшості користувачів.