Як оцінити вартість картини. Як збільшити свою внутрішню силу.

Вартість картини залежить від багатьох показників. Однак початківці художники із завищеними амбіціями не враховують цього і оцінюють свої твори занадто високо. Тому, щоб не плекати марних ілюзій, краще досконально вивчити правила оцінки.
Інструкція
1
В першу чергу, оцінюється полотно по автору. Відповідно, чим старше картина і відомішим художник, тим більше за неї дадуть на будь-якому аукціоні. Звичайно ж, сучасні майстри в цьому відношенні дуже сильно програють визнаним геніям минулих епох. Серед молодих художників поширений міф, що якщо в своїй країні на їх роботи немає колекційного попиту, то вже на Заході вони точно будуть затребувані. Це помилково, так як експерти і колекціонери за кордоном також жадають придбати роботи визнаного генія.
2
Наступний пункт, за яким визначають, скільки можна дати за те чи інше полотно, - це час, коли дана картина була написана. Виходячи з цього, твір 18-го століття апріорі буде дорожче картини століття 20-го у зв'язку з тим, що вже вважається антикваріатом.
3
Однак навіть якщо художник і його робота не підходить під опис перших двох пунктів, у нього все одно є шанси отримати цілком пристойну оцінку вартості свого полотна. Адже на неї впливає роль в сучасному мистецтві. Якщо вона повністю відображає події сьогоднішнього дня, написана в стилі і дусі часу, то таку картину оцінюють досить високо.
4
Якість картини також займає не останнє місце у визначенні ціни твори мистецтва. Певні фарби, полотно, використовувані кисті - все це певним чином змінює вартість полотна.
5
Ще один параметр, за яким оцінюють вартість картини, - це її розмір. Цілком очікувано і зрозуміло, що чим менше робота, тим менше вона буде коштувати в порівнянні з яким-небудь масштабним твором мистецтва.
6
Якщо ви не художник, а всього лише колекціонер, який прагне продати наявну у нього твір мистецтва, то у вашому випадку на оцінку картини впливатиме і її історія. Кількість попередніх власників, наявність пошкоджень, якість проведених реставрацій, історія попередніх покупок - все це дозволяє як збільшити, так і знизити вартість такої роботи.