Як відновити ліс.

Вік, якого досягає, ліс залежить від багатьох причин і одна з них - ступінь його поновлення. Є природне, комбіноване і штучне відновлення ліс а. Лісівники допомагають «зеленому морю" не зникати і приносити велику користь всім людям планети.
Інструкція
1
Природне поновлення ліс а відбувається без участі людини. Штучне відбувається, коли ліс оводи садять дерева та інші рослини на місцях вирубок і пожеж. Комбіноване поєднує природні природні процеси і дбайливе втручання людини (охорона ліс а, догляд за ним).
2
Відновлення ліс а відбувається за допомогою насіння або вегетативно. Берези, дуби, клени, буки розмножуються порослю від пнів і насінням. Осики, тополі, вільха, бересклет, глід поширюються кореневими відростками і насінням. Хвойні ж породи розмножуються тільки насінням.
3
Лісівники велике значення надають ефективному використанню сили природи при відновленні ліс а. Застосовуються спеціальні системи вирубки і збереження підросту, які забезпечують відновлення посадок. Цінні породи дерев: кедр, дуб, ялина, сосну і багато інших підсаджують до молодої порослі.
4
Послуги лісозаготівельні в Росії просто величезні, відповідно і для відновлення потрібні тисячі тонн насіння ялини, сосни, модрини, дуба, берези, в'яза, кедра. Для заготівлі і подальшої висадки підходять тільки найкращі дерева, з хорошою формою стовбура, крони і якістю деревини. Не всі насіння проростає і перетворюються на великі повноцінні дерева.
5
Саджанці вирощують і в теплицях, де вони проростають в два рази швидше. Сіянці в умовах теплиці ростуть дуже добре і швидко, але економічно вигідно вирощувати там тільки однорічні саджанці. Розмножуються там рослини вегетативним шляхом, невеликими гілочками.
6
Існують і цілі ліс ниє розплідники, де вирощують посадковий матеріал для відновлення ліс а. Їх закладають на рівних ділянках недалеко від майбутньої висадки.
7
Лісівники щодня піклуються про посадках, про дорослих деревах і природних заростях черемхи, калини, шипшини та горобини. Догляд полягає в освітленні, прочищення, видаленні хворих і пошкоджених рослин. Створюються найкращі умови для росту і розвитку.
8
Школярі, студенти та звичайні громадяни можуть допомогти відновленню ліс ов, якщо будуть висівати і висаджувати на непридатних для землеробства і порожніх ділянках дерева і чагарники. Громадські організації проводять роботи з облагороджування заростей і закладають нові ліс а, гаї і діброви.