Як в Excel переносити слова.

Основне призначення додатки Microsoft Office Excel - робота з даними в електронних таблицях. Як правило, це чисельні дані, але іноді осередки містять і текстові константи. Крім того, текст використовується і при оформленні таблиць, тому необхідність організувати перенос по словами виникає час від часу при роботі і в табличному редакторі.
Інструкція
1
Запустіть Excel, завантажте в нього потрібний документ і перейдіть до тих осередкам, для яких необхідно встановити опцію перенесення тексту по словами .
2
Виділіть потрібну комірку або групу комірок. Можна виділити цілком рядок або колонку, якшо покажчиком миші по її заголовку. Якщо перенесення необхідно організувати на всій сторінці відкритого документа, то для виділення клацніть по кутовий клітці - тієї, де сходяться заголовки колонок і рядків. Можна обійтися і без мишки, натисканням клавіш Ctrl + A.
3
Клацніть виділену область правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт «Формат ячеек». Вікно налаштувань форматування, що відкривається цією командою, складається з шести вкладок, серед яких вам потрібно вибрати «Вирівнювання».
4
Поставте відмітку в чекбоксі «переносити по словами » - він поміщений в секцію «Відображення» на цій вкладці. Потім натисніть кнопку OK, і новий формат буде застосований до виділеного діапазону комірок.
5
Якщо після перебудови тексту потрібним чином частина його буде прихована нижніми кордонами осередків, перевірте, чи не виставлено Чи для них фіксоване значення висоти. Скасувати його можна, наприклад, виділивши всі рядки і перемістивши мишкою кордон між двома будь-якими рядами до потрібної висоти рядка. При цьому для всіх виділених рядів буде встановлена однакова висота.
6
Можливо, що після описаної процедури доведеться підкоригувати текст в осередках, щоб не залишилося некрасивих «висячих рядків». Зробити це можна ручним редагуванням, вставляючи в потрібних місцях перенос рядка за допомогою комбінації клавіш Alt + Enter.
7
Щоб надати тексту в окремих осередках зручніший для читання вигляд, можна навіть організувати перенос в занадто довгому слові. Для цього вставте дефіс в місце перенесення, а решта Excel зробить сам. Ручні правки цього і попереднього кроків вносите в останню чергу, безпосередньо перед виведенням документа на друк або його збереженням. Інакше будь-яке форматування осередків може змістити всі перенесення, чи не створені в автоматичному режимі.