Як навчитися кататися гребеневим ходом.

Красиво рухається лижник схожий на птицю під час польоту. До того ж він здатний розвивати швидкість, рівну швидкості автомобіля. Але все це за умови, якщо лижник технично рухається гребеневим ходом. Щоб освоїти цей стиль, потрібно докласти чимало сил і часу. Але, навчившись кататися гребеневим ходом, ви відчуєте себе на висоті. Немов птах під час польоту.
Вам знадобиться
  • 1. Лижі. Зверніть увагу на довжину - носок лижі повинен стосуватися середини долоні витягнутої вгору руки.
  • 2. лижні палиці. Ідеально - трохи вище рівня вашого плеча.
  • 3. лижні черевики, кріплення. Підберіть ті, що спеціально призначені для їзди гребеневим ходом.
Інструкція
1
Вийдіть в ліс або в найближчий парк, надіньте лижі. Оптимальна температура повітря для ковзанярського ходу - 5-10 градусів морозу. І буде дуже зручно, якщо перед вами буде рівно укочена лижня, а не замети. Хоча це зовсім не обов'язково, просто на перших порах буде складніше.
2
З'єднайте задні кінці лиж, а передні розведіть. Кут повинен бути приблизно 60 градусів. Але все індивідуально, залежить від будови тела.Освойте основний прийом ковзанярського ходу - поштовх. Займає він секунду, але, технічно зроблений, дозволяє котитися на лижах достатньо долго.Перенесіте вага тіла на одну ногу. Інший ногою відштовхніться від снігу, подайте корпус злегка вперед. В цей же час відштовхніться палицями, потім швидко підніміть їх і притисніть підставами до локтям.Правільний поштовх робиться стопою. Ваша нога ніби крізь лижу врізається в сніг і відштовхується від нього.
3
котитеся вільно на лижах, поки не відчуєте, що починаєте втрачати швидкість. Як тільки це відбудеться, повторіть поштовх. Толчковую ногу потрібно поменять.Далее дійте аналогічно.
Корисна порада
Для початку потренуйтеся виконувати поштовх максимально повільно. Ви повинні чітко відчути - де, що і як напружується. Зрештою вам повинно бути зручно отталківаться.Теперь можна збільшити темп до максимально можливого. Будьте пильні, ви можете розвинути досить високу швидкість.