Як вибрати життєві цілі.

Щоб домогтися успіху в житті і бути щасливим, людині необхідно вибрати для себе правильні мети . Вони повинні відповідати цінностям, сильним рисам, пристрастям і бажаного образу життя.
Інструкція
1
Для вибору життєвих цілей визначте свої сильні сторони. Тобто ті особисті якості, які у вас найбільш розвинені. Наприклад, якщо ви від природи володієте педагогічними здібностями, можливо вам краще пов'язати своє життя саме з цим напрямком.
2
Визначте свої пристрасті. Якщо ви готові займатися яким небудь справою не заради грошей і слави, а просто за своїм бажанням, значить ви можете досягти успіху в цій галузі. Це дуже важливо, ваші пристрасті повинні бути пов'язані з вашими цілями.
3
Знайдіть свої цінності. Те, що дійсно значимо для вас і стоїть вище інших ваших бажань. Це може бути бажання мати велику дружну сім'ю, або стати багатим, або займатися благодійністю і т. Д.
4
Потім визначте свої мотиви. Те, що рухає вами і приносить задоволення і ті чинники, які викликають дискомфорт або навіть відразу. Для постановки і досягнення життєвих цілей важливо розуміти, що ви не зможете весь час себе примушувати робити те, що вам не подобається.
5
Після того як ви визначили свої сильні сторони, мотивацію і пристрасті, знайдіть взаємозв'язок між ними. Виберіть один головний мотив - те, що ви зможете реалізувати за допомогою свого таланту і отримати від цього задоволення. Наприклад, ви легко спілкуєтеся з людьми і володієте якостями хорошого оповідача. Вам із задоволенням слухають і запрошують в гості. При цьому вам би хотілося стати багатим і знаменитим. Поставте собі за мету - стати відомим журналістом і друкуватися в великих популярних виданнях, а також брати інтерв'ю у зірок естради чи політичних діячів.
6
Як тільки ви визначили мети , сформулюйте їх за часом. Запишіть формулювання і створіть плани щодо її реалізації. Ви будете постійно її допрацьовувати і прикладати зусилля по її втіленню в життя. Якщо мета обрана правильно, то коли ви отримаєте віддачу - ваш інтерес до неї буде збільшуватися, також як зростатиме почуття задоволення від своїх дій.
Москва - столиця Росії, мегаполіс і просто дивовижне місто, повний можливостей і контрастів. Скажений ритм столиці не кожному до вподоби. Між тим, життя в цьому місті має чимало переваг.
Для переважної більшості жителів Росії і найближчих країн пострадянського простору найпопулярнішим містом для тимчасового або постійного проживання є Москва. В уяві багатьох вона малюється динамічним містом з безліччю можливостей, радостей, цікавих речей і іншим життям.

Переваги життя в Москві

Москва для кожного своя, але існують об'єктивні переваги проживання в столиці. Безумовно, в столиці більше компаній і, відповідно, більше робочих місць. Крім цього, там істотно вища заробітна плата і незрівнянно більше можливостей для кар'єрного росту, реалізації своїх цілей та мрій. У Москві величезна кількість культурно-історичних пам'яток, включених до списку спадщини ЮНЕСКО. Приміром, символ міста - Кремль, храм Василя Блаженного, пам'ятник Мініну і Пожарському, церква Вознесіння в Коломенському парку. Тут знаходиться знаменитий Великий театр - один з найзнаменитіших і значних в світі театрів опери і балету. У Москві безліч центрів культури і проведення дозвілля, що дозволяє кожному жителю столиці знайти собі заняття до душі. Зрозуміло, в столиці величезна кількість розважальних закладів: кафе, ресторанів, атракціонів, аквапарків, міських парків відпочинку, де щорічно проводяться різні фестивалі на відкритому повітрі, прекрасний зоопарк і планетарій з обсерваторією. Безліч магазинів, бутіків, торговельних центрів гарантує приголомшливий шопінг на будь-який смак. До слова, щонайменше двічі на рік в місцевих торгових центрах влаштовуються масштабні сезонні розпродажі, що дозволяє значно секономіть.В останні кілька років в російській столиці раз в році проводяться культурні акції, приміром, «Ніч театрів», «Ніч музеїв», а також інші подібні заходи, покликані підвищити популярність культурних закладів і долучити городян до високого мистецтва. Величезна кількість міжнародних професійних та аматорських виставок проводиться саме в Москві. Приміром, міжнародна туристична виставка МІТТ, «Интершарм» (косметика, візаж, перукарське мистецтво), Just HoReCa і другіе.Развітіе технологій у столиці непропорційно вище, ніж в регіональних містах. Буквально на кожному кроці знаходяться банкомати, різні термінали, точки безкоштовного інтернету, в тому числі в громадських місцях, таких як вокзали, метро. Окремої уваги заслуговує велика швидкість московського інтернету, що в наш час важливо. У Москві існують міські портали для більш оперативного вирішення будь-яких бюрократичних питань, а також управління містом. За допомогою такого порталу, як «Москва - наше місто», можна не встаючи зі стільця написати в адміністрацію міста скаргу з того чи іншого питання. Важливо й те, що в столиці три сучасних цивільних аеропорту (і ще три використовуються в інших цілях), дев'ять залізничних вокзалів, що дозволяє москвичам часто подорожувати без виснажливих пересадок і тривалих очікувань стикувань. Посольства та представництва міжнародних корпорацій знаходяться в Москві. Також варто згадати про більше контролі властей за громадським життям і безпекою в місті.

Недоліки життя в столиці

В будь-якому місті проживання має свої плюси і мінуси, і Москва не є винятком. Переїжджати бажано, маючи гарантоване місце роботи, навчання, варіант хоча б тимчасового житла. До головних недоліків Москви можна віднести щоденні багатокілометрові пробки на дорогах, а також стовпотворіння в метро і електричках. Доведено, що постійний шум негативно впливає на людину, а нескінченне рух і гул змовкає в столиці лише ненадовго. Все це викликає роздратування, усталость.Важно розуміти, що всі люди різні, і нескінченний динамізм і феєрія великого міста підходять далеко не кожній людині. Людей, які воліють усамітнення і спокій, мегаполіс буде придушувати, дратувати і втягувати в депресію. Тому місто для життя важливо вибирати, виходячи з власного характеру і світовідчуття. Багатьом приїжджим столиця подобається, багато хто знайшов тут себе, свою другу половинку, улюблену роботу і надійних друзів.