Як вигідно купити путівку. Як знайти дешевий тур за кордон.

Подорожувати - приємно і цікаво. Мріючи про відпочинок у зарубіжних країнах, не відмовляйте собі в цьому через високу вартість путівки. Адже навіть в найдорожчу країну світу можна підібрати тур за цілком прийнятною ціною.
Інструкція
1
Щоб купити дешевий тур, не плануйте свій відпочинок в піковий для обраної країни сезон. Для Туреччини і Середземномор'я, наприклад, він починається з кінця червня і закінчується в кінці вересня. Звичайно, в цей час року найпрекрасніша погода і температура води в морі, а у дітей канікули, але й ціни на житло та обслуговування встановлюються найвищі. Купуйте тур за кілька тижнів до початку великого попиту і зможете заощадити порядну суму. У Турецькій Республіці можна чудово відпочити в середині травня, та й вода в цей час вже досить прогріта.
2
Чи не вибирайтеся за кордон під час святкових дат. Ціни на путівки в цей час можуть перевищувати навіть їх вартість у розпал сезону. Зазвичай до них відносяться різдвяні, травневі канікули, а також свята, що відзначаються в обраній вами країні. Наприклад, час карнавалу в Бразилії. Причому збільшують вартість путівок самі туроператори. А ось в середині січня починається вже сезон знижок і спеціальних пропозицій. Цей варіант дозволить заощадити на турі в Європу, де гарячий сезон триває цілий рік.
3
Купуйте тур заздалегідь. Найкраще - за кілька місяців. Завдяки цьому ви зможете вибрати той варіант відпочинку, який буде вам по кишені. Адже чим менше в готелі заброньованих номерів, тим більше ваш вибір.
4
Підбираючи готель або готель для подорожі, зупинити свій вибір на тій, яка знаходитися далі від центру міста або моря. Головне, щоб поруч з нею розташовувалося метро або ходив будь-який вид транспорту. Так вам легко буде дістатися до потрібного місця, а вартість готелю буде набагато нижче.
5
Купуйте гарячі тури, термін продажу яких закінчується через декілька днів. Знижки на них можуть досягати 40%, а умови проживання будуть шикарними. Але підходить такий варіант більше тим, хто планує побувати в безвізові країнах і може вилетіти в будь-який момент. Якщо ви вирішили скористатися цим варіантом, зайдіть в інтернет за кілька днів до можливого відльоту, виберіть сайти великих туристичних фірм вашого міста і перегляньте їх на наявність пропозицій про палаючі турах. Можна також періодично продзвонювати турфірми. Але робити це краще кілька разів на день, так як такі путівки розходяться як гарячі пиріжки.
Зверніть увагу
Чим солідніше фірма, тим більшу знижку на поїздку вона може дозволити собі встановити.
Можливість покупки туристичної путівки через інтернет дозволяє заощадити час і сили на організації власного відпочинку. Пропозиція таких послуг досить велике, придбати тур по Росії або за кордон можна на сайтах туроператорів, турагентів, а також в різних інтернет-магазинах путівок.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - закордонного паспорта (або внутрішні, якщо тур по Росії або СНД) всіх туристів, на яких ви купуєте путівку;
  • - банківська карта, рахунок в електронній платіжній системі або готівку для оплати туру банківським переказом, через термінал або іншим способом.
Інструкція
1
Складіть для себе набір вимог до бажаного варіанту відпочинку: куди і коли ви хотіли б поїхати, тур якого плану віддаєте перевагу (пляжний, екскурсійний, екзотичний, екстремальний або інший), величину бюджету, який варіант розміщення та організації харчування вас влаштує та ін.
2
Влаштуйте моніторинг пропонованих в інтернеті варіантів, найбільш задовольняють вашим запитам і зупиніться на декількох реченнях від різних операторів або посередників.
3
Вивчіть доступні способи оплати на обраному сайті (для цього відкрийте в новій вкладці або вікні посилання на сторінку з інформацією про них) і зупиніться на найбільш зручному для вас. Особливу увагу приділіть наявності комісій, які можуть передбачатися при виборі того чи іншого варіанту оплати і, відповідно, збільшувати загальну вартість туру.
4
Наберіть сайт обраного продавця путівок (і url, і назва фірми) в різні пошукові системи, почитайте відгуки туристів, раніше скористалися його послугами. Можливо, отримана інформація стане для вас приводом віддати перевагу іншому або, навпаки, переконає в правильності прийнятого рішення.
5
Забронюйте обраний тур, використовуючи інтерфейс системи бронювання на обраному сайті. Якщо ви їдете в візову країну або тур передбачає авіапереліт, та й у ряді інших випадків, в форму замовлення потрібно буде ввести дані закордонних паспортів всіх туристів, на яких оформляються путівки. При поїздці по Росії або в СНД закордонний паспорт зазвичай не потрібен, але можуть знадобитися дані внутрішніх паспортів.
6
Підтвердіть свій вибір, виберіть найбільш підходящий спосіб оплати і зробіть її в обумовлені на сайті терміни і зв'яжіться з продавцем путівки на предмет подальшої взаємодії з організації поїздки.