Як в Excel знайти текст. Як шукати текст в excel.

Додаток Microsoft Office Excel використовується для зберігання та аналізу масивів даних і має достатньо просунуті механізми роботи з електронними таблицями. Умови для функції пошуку в цій програмі можуть бути дуже докладно налаштовані для отримання найбільш точного результату, але ця процедура не вимагає від користувача якоїсь спеціальної підготовки.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Запустіть Excel, завантажте в нього таблицю і на потрібному аркуші встановіть курсор введення в будь-яку комірку таблиці. На вкладці «Головна» табличного редактора клацанням по крайней праворуч кнопці в групі команд «Редагування» розкрийте список, що випадає «Знайти і виділити». У переліку команд виберіть верхній рядок - «Знайти». Вікно з настройками пошуку, яке з'явиться після цього на екрані, можна викликати і за допомогою «гарячих клавіш» Ctrl + F.
2
В поле «Знайти» введіть текстове значення, яке має бути знайдено в таблиці. Якщо умови пошуку потрібно вказати більш докладно, натисніть кнопку «Параметри».
3
Іноді потрібно шукати значення тільки в осередках, що мають якесь спеціальне форматування - залитих певним кольором, що містять тільки текст, тільки дати, тільки захищених від змін і т.д. Щоб вказати ці особливості, використовуйте випадає "Формат».
4
Якщо знайдені значення повинні точно відповідати регістру символів введеного еталона, поставте відмітку в полі «Враховувати регістр». Для точного пошуку відзначте і поле «Осередок цілком», інакше будуть знайдені значення, в яких вказаний зразок є лише складовою частиною.
5
За замовчуванням область пошуку обмежена поточним листом. Якщо її потрібно розширити до цілого документа, змініть значення в полі «Шукати».
6
Зазначений текст може розшукуватиметься як в константах або формулах, так і в примітках до осередків - виберіть потрібний варіант у випадаючому списку «Область пошуку».
7
Задайте напрям пошуку. За замовчуванням Excel перевіряє зліва направо всі комірки одного ряду, потім переходить до наступного рядка. Якщо в поле «Переглядати» ви виберіть значення «за стовпцями», то пошук буде відбуватися від першого осередку колонки до останньої, потім в такому ж порядку будуть проглядатися наступні колонки.
8
Для пошуку одного значення натисніть кнопку «Знайти далі», а для виділення кольором всіх знайдених осередків клікніть по кнопці «Знайти усі».