Як берегти здоров'я.

Міцне здоров'я - запорука довгого і щасливого життя, адже без хвороб і настрій хороший, і самопочуття не підводить. Але багато факторів роблять згубний вплив на організм. Щоб цього уникнути, необхідно дбати про себе.

Інструкція
1
Бережіть своє здоров'я з ранніх років. Регулярно проходите профілактичний огляд у лікарні і здавайте всі аналізи. Хвороби легше піддаються лікуванню на ранніх стадіях.
2
Відмовтеся від шкідливих звичок. Токсичні речовини, що містяться в алкоголі і нікотині, отруюють клітини організму, що веде до незворотних змін. Звичайно, келих вина або невелика пляшка пива не завдасть нищівного шкоди вашому здоров'ю, але не варто цим захоплюватися.
3
Не приймайте медичні препарати без призначення лікаря. По-перше, неконтрольований прийом медикаментів провокує руйнування клітин печінки, а по-друге, не факт, що даний засіб вам допоможе перемогти ту чи іншу хворобу, що призведе до подальших рецидивів.
4
Займайтеся спортом. Фізична активність призводить організм у тонус, підвищує імунну відповідь, а це позитивно позначається на загальному стані здоров'я людини. Ходіть в басейн, у фітнес-цент, в спортивний зал або просто робіть гімнастику будинку. Так ви продовжите роки життя і будете почувати себе прекрасно.
5
Слідкуйте за харчуванням. Неякісні продукти підривають здоров'я, так як отруюють організм канцерогенами та іншими речовинами, що може привести до появи онкології. Урізноманітніть раціон корисними продуктами: їжте овочі, фрукти, зелень, нежирне м'ясо, рибу, горіхи і ягоди. Постарайтеся повністю відмовитися від копченостей, ковбас і продуктів, багатих харчовими добавками.
6
Приймайте вітамінні комплекси для підтримки краси та здоров'я. Навіть при раціональному харчуванні в організм не поступає достатня кількість необхідних мікроелементів. Якщо ви часто хворієте, відновіть мікрофлору кишечника та імунітет. З цього питання зверніться до терапевта. Тільки при регулярній турботі про своє здоров'я, його можна зберегти до похилих років.