Як відновити веб-камеру. Як відновити програму веб камеру.

В веб-камері відсутні рухомі частини, але і вона здатна від неакуратне поводження зламатися. Деякі з несправностей такої камери можуть бути усунуті в домашніх умовах.
Інструкція
1
В разі зникнення фокуса ремонтувати камеру, можливо, не буде потрібно зовсім. Знайдіть на корпусі приладу важіль, і повільно переміщуючи його, налаштуйте різкість зображення.
2
Якщо фокус збився, а виведеного назовні регулятора у веб-камери немає, акуратно розкрийте її корпус і знайдіть на об'єктиві кільце, яке може мати щербини. Фокусування здійсните повільним обертанням цього кільця.
3
Плями на зображенні можуть бути викликані тривалим впливом на матрицю яскравого світла, або попаданням в простір між об'єктивом і захисним склом сторонніх предметів. У першому випадку несправність непереборна, а по-другому достатньо відкрити корпус і ці предмети витрусити.
4
Веб-камера, що перестала визначатися комп'ютером, швидше за все, справна. Просто у неї перетерся USB-шнур. Щоб усунути цю несправність, відключіть прилад від комп'ютера, а потім вставте штекер в USB-розетку, зняту з несправною материнської плати. За допомогою омметра визначте, який з контактів роз'єму підключений до якої майданчику на платі.
5
Візьміть справний шнур від старої USB-клавіатури або миші. За допомогою того ж пристосування перевірте у нього відповідність номерів контактів квітам провідників, а потім впаяти в плату замість зіпсованого, дотримуючись порядок підключення до контактних площадок, виявлений раніше.
6
Зображення може пропадати і з'являтися при нахилі камери, легким ударам по ній. Причиною цьому є дефекти пайки. Від'єднавши камеру, обережно пропоїти висновки всіх елементів, не допускаючи замикань між ними. Мікросхеми з малим кроком висновків пропоювати лише в тому випадку, якщо ви володієте відповідним навиком, а ваш паяльник має загострене жало малого діаметра.
7
Перед підключенням приладу до комп'ютера перевірте ланцюга харчування на USB-роз'ємі на відсутність коротких замикань. Після цього можна випробувати веб- камеру в дії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6sQSwzImB3E
Зверніть увагу
перепайку здійснюйте тільки при знеструмленій камері. Не відкривайте прилад, термін гарантії на який не закінчився.