Як блокувати редуктор.

Планетарний або диференційний редуктор відноситься до класу механічних редуктор ів. Свою назву він отримав від того, що в ньому використовується планетарна передача, за допомогою якої передається і перетвориться крутний момент від двигуна через коробку передач до коліс. Розрізняють редуктор и, де одна і більш планетарних передач.
Інструкція
1
Кілька слів про те, що таке диференціал. Це механічний пристрій, що передає крутний момент від коробки передач на незалежні колеса ведучого моста, але таким чином, що кутові швидкості коробки передач і коліс можуть не збігатися один з одним, завдяки планетарному механізму. Практично на всіх автомобілях, що працюють в умовах бездоріжжя, передбачено механізм блокування диференціала для підвищення прохідності.
2
В основному блокуючий механізм встановлюється на міжколісний диференціал заднього моста і дуже рідко - на передній міст. Необхідність блокування викликана тим, що звичайний міжосьовий диференціал заднього моста завжди розподіляє між колесами однакове зусилля. Так, наприклад, одне з коліс знаходиться на льоду, а інше на асфальті. В цьому випадку колесо, яке перебуває на льоду, з причини відсутності зчеплення починає буксувати, а диференціал з цієї причини не може підвести велику силу, що автоматично позначається на лівому колесі, маємо таку ж слабке зусилля. Таким чином, відбувається вирівнювання зусиль між колесами, але тільки в «слабку» сторону, де зусилля менше, тобто в сторону буксує колеса.
3
Щоб задіяти колесо, що має міцне зчеплення з дорогою, необхідно міцно «зв'язати» колеса між собою за допомогою блокування. Існує кілька способів блокування. За допомогою ручної диференціал жорстко фіксує муфту, яка б пов'язала півосі або кардани між собою, і повідомляє їм однаковий крутний момент з одного кутовий швидкістю. Включати його слід тільки тоді, коли автомобіль зупинений, а користуватися - тільки при невеликих швидкостях на бездоріжжі.
4
Автоматичну блокування можна здійснити за допомогою віскомуфти, яка встановлюється співвісно піввісь. Один її привід кріпиться до чашки диференціала, інший - до півосі. Коли автомобіль рухається в нормальному режимі, кутові швидкості обертання чашки і піввісь збігаються або трохи відрізняються на поворотах. При виникненні на одному з коліс більш високої кутової швидкості обертання щодо іншої в вискомуфта виникає тертя, і вона блокується.