Як вести господарство економно. Як навчитися економно вести.

Раціональне ведення господарства - один із способів збільшити добробут сім'ї без зниження звичного життєвого рівня. Навчитися цьому мріють багато женшини. Щоб перейти від слів до справи, подумайте про те, що сім'я, що складається з чотирьох осіб, може заощадити до 20-25% в місяць тільки за рахунок того, що почне вести господарство економно.
Інструкція
1
У тих сім'ях, де питання економного та раціонального витрати грошових коштів стоїть досить гостро, велика частина бюджету зазвичай витрачається на їжу. Щоб скоротити ці витрати, не варто переходити на неякісні і дешеві продукти харчування - це вкрай згубно позначиться на вашому здоров'ї. Ви можете забезпечити недороге, але повноцінне і збалансоване харчування, набуваючи продукти, які можуть зберігатися довго, в гіпермаркетах за оптовими цінами.
2
Затарюйтесь продуктами на весь тиждень строго за списком. Не купуйте багато калорійних, але зовсім не корисних чіпсів, печива, цукерок. Немає сенсу забивати холодильник швидкопсувної продукцією, яку потрібно буде з'їсти за пару днів і до кінця тижня сидіти на стравах з картоплі та капусті. Молоко, хліб, кисломолочні продукти можна купувати протягом усього тижня в найближчому продуктовому магазині.
3
У великих торгових центрах здобувайте і товари побутової хімії та гігієни. При цьому перевагу віддайте великим упаковкам, завдяки яким ціна одиниці продукту знижується на десятки відсотків.
4
Іноді, щоб заощадити, доведеться попередньо витратитися, але ці витрати дуже скоро окупляться. Наприклад, дбайливі мами купують акумулятори для пальчикових батарей, завдяки яким перестають витрачатися на батарейки для дитячих іграшок. Це ж стосується придбання і установки лічильників на воду. Фактичний витрата, врахований за ним, значно менше, ніж той, який передбачають чинні нормативи.
5
Побутову техніку, комп'ютери та принтери дешевше купувати через інтернет. Навіть з урахуванням доставки ви зможете заощадити до 15-20%. Вибравши модель, ознайомтеся з цінами, які пропонують на різних сайтах. Не купуйте зовсім дешеві моделі від виробників з Китаю. Швидше за все, вже через півроку вони прийдуть в непридатність.
6
Одяг і взуття прекрасної якості можна придбати на розпродажах в кінці сезону. Повірте, що переважна більшість людей ніколи не помітять, що на вас надіті речі з минулорічних колекцій - головне, щоб вони були вам до лиця.
7
Роблячи великі покупки, купуючи дорогу меблі, машину, ознайомтеся з відгуками на ці речі в інтернеті, перегляньте огляди і публікації. Відвідайте кілька торгових майданчиків - розкид цін може бути досить великим. Пам'ятайте, що навіть непомітний і несуттєвий дефект може стати приводом для того, щоб вартість була знижена на кілька десятків відсотків.