Як відновити верхню панель. Як воостановіть верхню панель в браузері.

Навіть незважаючи на те, що розробники програмного забезпечення намагаються максимально спростити інтерфейс своїх продуктів, в деяких випадках пошук кнопки меню для виконання найпростішої команди може зайняти тривалий час. Так, наприклад, верхня панель меню в деяких додатках може виявитися прихованою, а всі спроби її відновити закінчуються невдачею.
Інструкція
1
В останніх версіях програмного пакета Office (2007 і 2010) від компанії Microsoft в якості основного інструменту для виконання більшості операцій використовується панель меню, яка знаходиться у верхній частині вікна програми і називається «Стрічка» . Якщо в додатку Word, Excel, Power Point та інших ви не бачите цю панель , наведіть курсор в ліву верхню частину вікна в область з кнопками «Зберегти», «Скасувати введення», «Повторити введення».
2
Клацніть по крайней праворуч піктограмі зі стрілкою, спрямованої вниз. У меню, клацніть останній пункт: «Згорнути стрічку». Відповіддю на це дія буде поява головної панелі на звичному для вас місці.
3
Якщо ви «загубили» панель закладок, яка також розташована в верхній частині вікна у вигляді окремої панелі меню, натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + Shift + B - панель закладок тут же з'явиться. Те ж дію можна виконати, якшо по піктограмі гайкового ключа, а потім вибравши послідовно пункти меню «Закладки» і «Показувати панель закладок».
4
У браузері Opera будь-яку панель , яку розробники помістили в верхню частину вікна, можна приховати і знову відобразити за допомогою відповідної команди. Доступ до списку команд можна отримати, клацнувши кнопку Opera в лівому верхньому кутку вікна. Виберіть в меню пункт «Панелі інструментів» і встановіть прапорець поруч з необхідною вам панель ю (адреси, вкладки і т.д.), щоб відновити її в робочому вікні програми.
5
Якщо у вас браузер Firefox, то для відновлення або приховування будь-якій панелі меню клацніть кнопку Firefox і виберіть команду "Налаштування". А користувачам Internet Explorer достатньо клікнути в вільної області панелі закладок правою кнопкою миші і відзначити в контекстному меню прапорцем панель , яку потрібно відновити.