Як набрати форму.

Гарна спортивна форма - не тільки запорука успіху в змаганнях, а й радість для тіла і духу. Доводиться іноді потрудитися, щоб набрати втрачену форму . Але результат того вартий.
Інструкція
1
По-перше, подбайте про раціональне харчування. Обмежте себе в борошняному і солодкому. Намагайтеся їсти більше білка (м'ясо, риба, яйця), це допоможе відновити тонус м'язів. Не нехтуйте свіжими овочами та фруктами - в них міститься клітковина, яка очистить весь організм від шлаків. І, звичайно, ніякого алкоголю, інакше всі ваші зусилля будуть марними.
2
Підберіть для себе вітамінний комплекс. Зараз вони у великій кількості продаються в аптеках.Хотя краще користуватися спеціальними вітамінами, розробленими для спортсменів. Їх можна придбати на замовлення, вони коштують дорожче, але зате врахують всі потреби вашого організму. Вітамінний курс триває не менше місяця.
3
Намітьте собі комплекс фізичних вправ, які ви будете виконувати регулярно. Порадьтеся з тренером або почитайте відповідну літературу. Тут головне - не ухилятися, виконувати все чітко за розкладом.
4
Частіше бувайте на свіжому повітрі. Ідеальна ранкова пробіжка. Уникайте стресів, намагайтеся ставитися спокійно до всіх життєвих негараздів.
Корисна порада
Набрати форму не вийде за кілька днів. Будьте готові витратити на тренування мінімум місяць. Тоді результат обов'язково вас порадує.