Як перенести особа з однієї фотографії на іншу в фотошопі. Як розташувати дві фото на одній.

Професійний редактор растрової графіки Adobe Photoshop надає воістину фантастичні можливості. Саме за це його люблять в середовищі користувачів, що захоплюються створенням фотоколажів. І дійсно, зробити дії, типові для подібних завдань, наприклад, перенести особа з одного фотографії на іншу, можна всього за кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • - встановлений редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop дві фотографії (ту, з якою і ту, на яку потрібно перенести особа ). Для завантаження зображення натисніть Ctrl + O або в головному меню виберіть пункти File і "Open ...", після чого перейдіть в директорію з потрібним файлом, виділіть його в лістингу і натисніть кнопку «Відкрити».
2
Створіть область виділення, що охоплює усі особа , на фотографії, з якою його потрібно перенести. Використовуйте інструменти груп Lasso Tool і Marquee Tool.
3
Скорегуйте область виділення за допомогою швидкої маски. Натисніть клавішу Q на клавіатурі або кнопку Edit in Quick Mask Mode на панелі інструментів. Активуйте інструмент Brush Tool. Виберіть відповідну кисть на випадної панелі Brush. Встановіть чорний колір переднього плану. Працюючи пензлем, видаліть зайві області виділення. Аналогічно, вибравши білий колір, додайте до виділення необхідні області. Вийдіть з режиму швидкої маски, повторно натиснувши Q або кнопку на інструментальній панелі.
4
Перенесіть особа з одного фотографії на іншу. Скопіюйте поточну область виділення в буфер обміну. Для цього натисніть Ctrl + C або виберіть пункти Edit і Copy в меню. Перейдіть у вікно із зображенням, на яке потрібно вставити особа . Натисніть Ctrl + V або виберіть в меню Edit і Paste. Закрийте вікно з зображенням-джерелом.
5
Виділіть особа на цільовому зображенні. Вимкніть видимість поточного шару в панелі шарів. Переключіться на нижній (фоновий) шар. Здійсніть дії, аналогічні описаним у другому і третьому кроці.
6
Видаліть особа з зображення фонового шару. В меню виберіть пункти Layer, New, "Layer From Background ...". В діалозі New Layer натисніть кнопку OK. Натисніть кнопку Delete або в меню виберіть пункти Edit і Clear.
7
Поєднайте перенесене на фотографію особа з вихідним зображенням. Активуйте і включіть видимість верхнього шару. Виберіть в меню пункти Layer, Arrange і Send to Back, щоб перенести цей шар вниз. Активуйте режим масштабування, вибравши пункти меню Edit, Transform і Scale. Натисніть і утримуйте клавішу Shift. Переміщайте кути рамки в робочому просторі для зміни розмірів зображення. Мишею посуньте особа на потрібне місце. Клікніть по кнопці будь-якого інструменту і натисніть кнопку OK у вікні для застосування змін. При здійсненні даних дій може мати сенс тимчасово збільшити прозорість верхнього шару шляхом установки його параметра Opacity.
8
Подгоните перенесене особа до вихідного зображення. Якщо існують прозорі області, заповніть їх підходящим фоном, використовуючи інструмент Clone Stamp Tool. Приберіть можливі дефекти за допомогою Healing Brush Tool або малювання пензлем. Для кращого поєднання зображень можна зробити деякі області у верхньому шарі напівпрозорими, вносячи корективи за допомогою швидкої маски.
9
Оцініть результати роботи і збережіть зображення. Виберіть підходящий масштаб для перегляду, використовуючи інструмент Zoom Tool. Переконайтеся, що суміщення зображень вироблено якісно. При необхідності поверніться до процесу обробки. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + S або Alt + Ctrl + Shift + S і збережете фотографію в файл.