Як відремонтувати паяльну лампу. бензинова паяльна лампа можливі несправності.

Паяльная лампа представляє собою переносну пальник з направленим полум'ям, використовувану для нагріву деталей. Це пристосування широко використовується в побуті, тому велика ймовірність того, що лампа може поламатися. Відремонтувати це пристосування можна навіть у домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - голка;
  • - дріт;
  • - масло для змащення;
  • - плоскогубці.
Інструкція
1
У кожного інструменту, використовуваного в побуті, є своя «ахіллесова п'ята». До найпоширеніших несправностей паяльної лампи відносять вихід з ладу насоса, за допомогою якого нагнітається тиск в резервуарі з «паливом», і забивання жиклера. Дещо рідше можна зіткнутися з несправністю запірної арматури.
2
Уважно огляньте паяльну лампу і визначте несправність. По можливості з'ясуйте причину, яка призвела до цієї поломки.
3
Якщо після відкриття вентиля «паливо» сочиться або пузириться, але не подається належним чином, значить, проблема коріниться в жиклері. Прочистите за допомогою голки калібрований отвір. Якщо результату не буде, то прочистити цей складовий елемент переносний пальника доведеться трохи по-іншому.
4
Викриття жиклер і ще раз спробуйте його прочистити. Потім просуньте тонкий дріт в паливну трубку, відкрийте вентиль і промийте цей канал бензином. Після виконаної процедури встановіть жиклер на місце і зафіксуйте його.
5
Несправність паяльної лампи може проявлятися в тому, що в ході роботи пальника чутно шипіння або інші сторонні шуми. Проблема в цьому випадку коріниться в несправності накачують пристрою.
6
Щоб усунути несправність, пов'язану з роботою накачують пристрої, відкрутіть пробку і витягніть насос назовні. Зніміть золотник, який знаходиться на клапані насоса, очистіть цей елемент конструкції пальника від забруднень і замініть його пружину. Змастіть манжети на штоку моторним маслом.
7
Якщо під час роботи паяльної лампи з-під штока починає палати полум'я, загасіть вогонь, а після зніміть рукоятку вентиля і пробку і потім поміняйте сальникову набивку забірної голки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QUrYT-Kh4ek
Зверніть увагу
Дотримуйтесь правил безпеки під час роботи і ремонту паяльної лампи.
Корисна порада
Якщо стан манжета на штоку незадовільний, то обов'язково замініть його новим.