Як позбутися від бурульок на даху.

Бурульки, що утворилися на даху будинку під час відлиги, представляють величезну небезпеку для людей і автомобілів, що стоять біля будинку. Знаючи прості закони фізики, можна підрахувати, що навіть невелика бурулька здатна розвинути швидкість при падінні до 60 кілометрів на годину, а це може привести до серйозних наслідків. Отже, які ж заходи вжити, щоб позбутися від крижаних бурульок на даху ?
Вам знадобиться
  • - антиобморожувача;
  • - лопата;
  • - нагрівальний кабель.
Інструкція
1
Опади на даху у вигляді снігу не становлять особливої небезпеки для здоров'я і життя людей. Однак під впливом джерела тепла в вигляді яскравого сонця (нерідко танення снігу створюється через тепла, що виходить від верхніх поверхів) створюються умови для танення снігової маси, яка згодом перетворюється на воду. Якщо відсутні шляхи відходу води з покрівлі, вона застигає при негативній температурі і перетворюється на лід. Надалі лід буде тільки збільшуватися, утворюючи бурульки довжиною в кілька метрів.
2
Щоб позбутися бурульок, необхідно насамперед забезпечити своєчасну і регулярну очистку фасаду і даху від снігу. Для цього фахівці повинні відгородити ділянки стрічкою і поставити знизу людей, які стежитимуть за безпекою. Якщо керуюча житлова компанія не виконує своїх зобов'язань, можна сміливо звернутися в прокуратуру.
3
На даху з добре ізольованою покрівлею часто трапляються відлиги. Щоб виправити дану ситуацію, встановіть кабель тільки в трубах і ринвах (з розрахунку п'ятдесят Ватт на один метр довжини труби).
4
Дахи з поганою теплоізоляцією призводять до появи плюсової температури під шаром снігу. При цьому вода, що утворилася після танення снігу, потрапляє в холодні труби і замерзає в них. Щоб цього уникнути, встановіть додатковий кабель по самому краю покрівлі. Нагрівальний кабель встановлюється в тих місцях, де зазвичай відбувається утворення полою.
5
Спеціальна антиобморожувача дозволить позбутися від снігу та крижаних бурульок на даху . Завдяки даному складу, сніг зсипатиметься маленькими порціями, не завдаючи шкоди людям і припаркованим поблизу машинам. А бурульки будуть кришитися, не встигаючи перетворитися на величезні крижані брили, небезпечні для життя людей.