Як збільшити обороти продуктового магазину. обороти на продуктовий магазин.

Гарна оборотність товарів вкрай важлива для продуктового сектора. Невеликий термін придатності і висока цінова конкуренція підштовхують власників магазинів вживати цілий комплекс заходів, щоб збільшувати обсяги продажів.
Вам знадобиться
  • - АВС-аналіз;
  • - стіл;
  • - посуд.
Інструкція
1
Проведіть ABC-аналіз асортименту, проаналізувавши продажу за кілька місяців. Враховуйте фактор сезонності, а також проведення рекламних заходів за певними категоріями. В групу А увійдуть 20% товарів, які приносять вам 80% доходу. Оборот слід збільшити саме з цієї категорії, оскільки продукція груп В і С необхідна вам, скоріше, для загального асортименту.
2
Використовуйте принципи мерчандайзингу. Перш за все, переглянете викладку на полицях. На рівні очей покупця і в прямому доступі повинні знаходитися товари групи А. Найбільш ходові з них - в середині полки, на так званих «золотих місцях». Вгорі розмістіть дорогу продукцію, яка гратиме іміджеву роль в оформленні вітрини. На нижні полки поставте товари у великих упаковках і з низькою націнкою: такі, за якими покупець не полінується нагнутися (наприклад, мука, бутлі з водою, картопля).
3
Простежте траєкторію руху покупців по торговому залу. Постарайтеся розмістити найбільш затребувані товари в різних місцях магазина . В даному випадку клієнтові доведеться пройти по всьому приміщенню: в ході руху він напевно візьме та інші продукти, які не планував купувати спочатку.
4
Періодично влаштовуйте акції по стимулюванню збуту, залучаючи покупця дуже низькою ціною на якийсь один продукт. Його вартість повинна бути істотно менше аналогічних товарів у ваших конкурентів. Прийшовши в ваш магазин саме за цим продуктом, клієнт напевно вибере щось ще.
5
Використовуйте «атмосферні» викладки за допомогою супутніх товарів. Даний метод особливо ефективний напередодні свят або при зміні сезонів. Наприклад, «накрийте стіл», поставивши на нього келихи, гарний посуд, а також розклавши схожі за призначенням товари: вино, елітні сири, цукерки, екзотичні фрукти.
Корисна порада
Уважно контролюйте запах в магазині. Переконайтеся, що вентиляція справна і частіше провітрюйте торговий зал. Будь неприємний запах може відштовхнути потенційних покупців не тільки від покупки, але навіть від наступних візитів.