Як влаштуватися водієм.

Отримати хорошу роботу завжди непросто. Але якщо ви завзятий автомобіліст, чому б не спробувати влаштуватися водієм ? І гроші непогані, і робота завжди знайдеться.
Інструкція
1
Якщо ви готові працювати на власному автомобілі, перевірте його справність. Можливо, доведеться щось оновити або відремонтувати, щоб потім не втрачати час і гроші під час вимушеного простою.
2
Перевірте, чи в порядку ваші документи (водійські права, талон техогляду, документи на машину). Як правило, від водія потрібен певний стаж водіння (від 5 років). Будьте готові до того, що вам доведеться підучитися. Є сенс отримати права відразу всіх категорій. Так ви підвищите свої шанси влаштуватися на гарне місце.
3
Подбайте про свій зовнішній вигляд. Особливо, якщо хочете влаштуватися особистим водієм або водієм таксі. Акуратна зачіска, охайний одяг, доглянутість - ваш козир перед іншими претендентами.
4
Навчіться контролювати свої шкідливі звички. Не кожному пасажиру сподобається, якщо водій буде курити в салоні. Про алкоголь і говорити нічого - на час роботи доведеться про нього забути.
5
Тепер прийшла пора діяти. Зателефонуйте за оголошеннями, дізнайтеся у знайомих, чи не потрібна кому-небудь водій. При виконанні всіх вищеперелічених правил успіх вам гарантований.