Як в Фотошопі зробити очі яскравими.

Збільшення яскравості очей ні знімку дозволяє надати оброблюваної картинці додаткову виразність. В редакторі Photoshop це завдання можна вирішити за допомогою інструментів ретуші й зміни режиму накладення шару.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Завантажте знімок, призначений для обробки в Photoshop опцією Open меню File. При ретушуванні області очей розумніше відкрити зображення в повний розмір. Для цього введіть у поле палітри Navigator значення, рівне ста відсоткам.
2
Якщо знімок зроблений великим планом і на ньому помітні кровоносні судини, котрі виділяються на тлі білків очей, приберіть їх за допомогою Clone Stamp. Для цього опцією Layer, яка знаходиться в групі New меню Layer, вставте в документ прозорий шар. Зробіть активним інструмент Clone Stamp і включіть в панелі його налаштувань опцію Sample all layers, яка дозволить копіювати пікселі з будь-якого видимого шару фотографії.
3
Натиснувши на клавішу Alt, клікніть по світлій області очі на знімку. Відпустивши Alt, закрийте скопійованими пікселями кровоносні судини. Відрегулюйте прозорість шару з ретушшю так, щоб білки очей виглядали реалістично. Для цього понизьте значення параметра Opacity для шару, на якому знаходяться результати застосування Clone Stamp.
4
За допомогою поєднання Ctrl + Alt + Shift + E створіть в документі шар, що містить копію всіх видимих деталей зображення. Виберіть для цього шару один з режимів накладення в проміжку від Screen до Overlay. Можна поекспериментувати з режимами, що знаходяться між Soft Light і Pin Light, але при такому накладенні ви ризикуєте сильно змінити забарвлення райдужної оболонки очі .
5
Змінивши режим накладення, ви змінили кольору на всьому знімку. Щоб обмежити область впливу ефекту, додайте до верхнього шару маску за допомогою опції Hide All групи Layer Mask меню Layer. Зробіть білий кольором переднього плану і прокрасьте маску в області очей інструментом Brush. При необхідності можна послабити зміна кольору очі , обробивши маску над райдужною оболонкою чорним кольором. Щоб ефект не зник повністю, надайте параметру Opacity в настройках кисті значення близько тридцяти відсотків.
6
Скориставшись опцією Save As меню File, збережіть оброблене фото в файл jpg.