Як повернути страховку по кредиту.

Якщо з якихось причин ви вирішили продати автомобіль, куплений в кредит, і погасити борг перед банком, ви можете повернути частину коштів, сплачених за оформлення страхового поліса.
Інструкція
1
Вивчіть документи, видані вам страховою організацією або її представником при укладенні договору страхування автомобіля, придбаного в кредит. Як правило, в їх число входять страховий поліс і правила страхування автотранспортних засобів. Знайдіть в правилах пункт про дострокове розірвання договору страхування. У ньому зазначено, в які терміни страхувальник (тобто ви) зобов'язаний сповістити страхову компанію про бажання перервати відносини.
2
Знайдіть правила страхування на сайті компанії, яка оформляла ваш поліс КАСКО, якщо з якихось причин цей документ не був вам надано. Назва компанії ви можете знайти на полісі страхування.
3
Зателефонуйте в страхову компанію, контактні телефони повинні бути вказані на полісі, також ви можете знайти їх на сайті. Повідомте співробітнику відділу страхування автотранспорту про те, що ви хочете розірвати укладений договір. Оскільки ваш автомобіль був придбаний в кредит, співробітник може поцікавитися причинами, що спонукали вас відмовитися від послуг страхової організації. В цьому випадку вам доведеться пояснити, що ви продаєте автомобіль. Іншою причиною розірвання договору може бути тотальний збиток, причиною якого став нестраховий випадок. Співробітник повідомить вам порядок ваших дій для отримання частини невитраченою страхової премії.
4
Відвідайте офіс страхової компанії в обумовлений час. Напишіть заяву про бажання розірвати договір. При необхідності надайте копії документів, що свідчать про те, що ви більше не маєте відношення до об'єкта страхування. В заяві вкажіть, яким способом ви хочете отримати страхову премію - готівкою або грошовим переказом на банківську карту.
5
Майте на увазі, що при розірванні договору, наприклад, після півроку дії, ви отримаєте суму, складову менше половини сплаченої страхової премії. Це відображено в правилах страхування.
Страхові компанії пропонують своїм клієнтам різні програми страхування, в тому числі і для дітей від народження до 15 років. Різняться вартість, а також кількість надаваних послуг. Перед укладенням договору страхування оцініть, які види медичної допомоги включені в програми, відвідайте місцеву поліклініку, до якої ви бажаєте прикріпити дитину, а також зверніть увагу на репутацію страхової компанії. Адже саме від неї медичний заклад отримуватиме кошти.
Інструкція
1
Дітей від 1 року повинні оглянути багато фахівців, тому перш ніж вибирати програму страхування, зверніть свою увагу на те, чи працюють в поліклініці невропатолог, ендокринолог, офтальмолог і хірург.
2
Страхові компанії також пропонують прикріплювати дитину до поліклініці з проведенням вакцинації і обслуговуванням фахівцями на дому, що є безсумнівним плюсом, тому як під час сезонних епідемій ймовірність заразити малюка зростає в рази. При включенні в договір страхування цього пункту підвищується розмір страхового внеску. Вартість різних програм по страхуванню дітей до 1 року в Москві коливається між 30 000 і 100 000 рублів.
3
Програми страхування для діточок вже старше року в себе включають послуги поліклініки, стоматологічну, швидку медичну допомогу, стандартну вакцинацію і виїзд лікаря додому. Що стосується вартості обслуговування дітей старше 1 року, то вона коливається між 20 000 і 80 000 рублів за рік.
4
Чим старша дитина, тим, як правило, за меншу суму він обслуговується в поліклініці. Ціна в даному випадку - це показник якості, тому як в тих поліклініках, де нижче вартість страхування, багато фахівців найчастіше приймають дітей за окрему плату. Вибирайте із запропонованих вам програм страхування ту, яка надає прикріплення вашої дитини до відомого вам медичному закладу і бажано біля вашого місця роботи або будинку.
5
Крім медичних програм страхування дітей, слід також ознайомитися з пропозиціями по страхуванню від нещасних випадків. Сюди входить страхування від переломів, вивихів, пошкодження внутрішніх органів та м'яких тканин, опіків. Адже якщо ваше чадо до захворювань не схильна, його цілком достатньо буде застрахувати від нещасних випадків. Вартість такого страхування становить від 800-1000 рублів за рік, в залежності від списку ризиків в договорі, тобто вона зростає, якщо малюк активно займається контактними і рухливими видами спорту.
6
Якщо ваша дитина влітку їздить в літній табір, договір страхування від нещасних випадків можна укладати на цей період. Страховими компаніями пропонуються такі програми, де додатково присутні ризики захворювання гепатитом, енцефалітом, харчового отруєння. Поясніть малюкові, навіщо потрібен поліс, а також попередьте відповідальне за дітей особа про наявність у договору страхування.