Як не заразитися в басейні.

Плавання - це один з найкорисніших видів спорту. Однак багатьох бажаючих їм зайнятися відлякує страх заразитися в басейні якою-небудь інфекцією. Щоб ваші візити в басейн пройшли без ускладнень для здоров'я, слід вжити деякі запобіжні заходи.
Інструкція
1
Після плавання обов'язково прийміть душ і використовуйте засоби для інтимної гігієни з антисептиками. Це необхідно, щоб максимально убезпечити себе від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Крім цього, протягом 2 годин можна застосувати свічки гексінон від хламідіозу, уроплазмоз, гарднерельоз, трихомоніазу, сифілісу, гонореї або нормоваг від молочниці. В принципі, ймовірність підчепити в хлорованій воді венеричне захворювання досить мала. Однак якщо дезінфекція басейну проведена погано або у вас знижений імунітет, можливість зараження існує.
2
Одягайте гумові шльопанці. Ризик заразитися в басейні грибком досить великий, тому волога і тепло добре сприяють розвитку цієї інфекції. Перед відвідуванням басейну можна скористатися захисним кремом Peclavus Wool-Fat-Creme (Німеччина), який утворює на шкірі плівку, що перешкоджає проникненню інфекції. Відразу ж після плавання необхідно ретельно промити ступні з милом, приділяючи особливу увагу складкам між пальцями, ретельно їх висушити і нанести засіб для профілактики грибка.
3
Користуйтеся тільки своїми рушниками, гребінцями, шапочками та тапочками, ніколи не ходіть по підлозі босоніж. Недотримання цих елементарних заходів безпеки може обернутися зараженням вірусом папіломи людини. Ця інфекція проявляється утворенням на шкірі бородавок і папілом.
4
Пропускайте заняття в басейні в періоди зниженого імунітету: під час застуди або менструацій. У цей час ваш організм надзвичайно чутливий до будь-якої інфекції.
5
Намагайтеся не стикатися з іншими купальщиками під час плавання. Перш ніж сісти на бортик басейну і лавку, стелите рушник, природно, не те, яким ви будете витиратися після душу. Після кожного відвідування басейну ретельно стирайте купальник і рушник, промивайте з милом шапочку, гребінець і шльопанці.