Як зробити карбоновий капот. покраска в домашніх умовах капот автомобіля відео.

Карбоновий капот - це один з елементів зовнішнього стайлінгу. Любителі карбону цінують цей матеріал за його легкість, високу міцність, красу та інші унікальні особливості. До речі, при бажанні зробити карбоновий капот можна і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
 • - пластилін;
 • - картон;
 • - гіпс;
 • - поліроль;
 • - харчова плівка;
 • - поліуретановий пеногерметик;
 • - пінопласт;
 • - лак;
 • - кисть;
 • - склотканина;
 • - епоксидка;
 • - шпаклівка;
 • - наждачний папір;
 • - фен;
 • - фарба.
Інструкція
1
Визначте форму майбутнього карбонового капот а. Наприклад, це може бути капот з бічними зябрами. Зробіть матрицю як зліпок з капот а: для цього на рідному капот е виконайте всі «нарости», які буде копіювати карбоновий капот .
2
Зробіть з гіпсу матрицю. Розведіть невелику порцію гіпсу до консистенції сметани і вилийте його на капот шаром в 5-10 мм. Щоб матриця відійшла від капот а, змастіть її поліролью і в тих місцях, де буде ліплення, постеліть харчову плівку.
3
Почекайте кілька днів, поки гіпс НЕ підсохне. Щоб збільшити міцність виробу, візьміть аркуш пінопласту і поліуретановий пеногерметик. Після цього видавіть пеногерметик нетовстої доріжкою через весь капот , а потім зробіть ще кілька доріжок від середини (по 50 см), прикладіть зверху пінопласт, вирівняйте його та дайте день постояти.
4
Даний лист буде підсилювачем карбонового капот а й опорою для матриці. Невеликими частинами задуйте проміжки між «шкаралупою» і пінопластовим листом (пауза при задування окремих частин повинна складати приблизно добу, інакше матрицю може сильно повісті).
5
Почекайте ще кілька днів (пеногерметик повинен отвердеть і гіпс - підсохнути). Після цього відокремте матрицю з капот а. Оскільки в обраної модифікації капот а центральна частина поглиблена, приклейте до нього нарости (пластилін, папір, шпаклівку або будь-який інший матеріал).
6
Перш ніж почати клеїти капот , виконайте антиадгезійне покриття матриці. Для цього покрийте її поверхню лаком, а зверху поліролью.
7
Виконайте раскройку склотканини на кілька шарів. Один шар викладіть в матрицю, розведіть епоксидку і нанесіть її зверху за допомогою пензлика. Потім викладіть другий шар склотканини і феном прогрійте всю поверхню: епоксидка оживляти повністю всю тканину.
8
Наступні шари склотканини приклеюйте наступним чином: нанесіть епоксидку і покрийте її стеклотканью, прогрійте все феном, протріть і почекайте. В ідеалі повинно бути приклеєне п'ять шарів. Не поспішайте знімати капот з матриці: потерпіть пару тижнів, інакше, якщо зняти передчасно, заготовку доведеться викинути.
9
Акуратно відокремте капот від матриці, обріжте все лахміття і приміряйте виріб замість рідного капот а автомобіля. Потім приступите до шліфування: перший раз шліфуйте наждачним папером із зернистістю 40-60, потім нанесіть шар шпаклівки зі скловолокном, дайте підсохнути і знову шліфують і, нарешті, нанесіть шар звичайної шпаклівки і прошліфуйте.
10
Пофарбуйте карбоновий капот і, коли він підсохне, встановіть його замість рідного капот а.
Зверніть увагу
Намагайтеся, щоб пил під час шліфування не потрапляла на відкриті ділянки шкіри, в іншому випадку сильний свербіж вам забезпечений.
Корисна порада
При розведенні гіпсу варто врахувати один важливий нюанс: якщо його зробити рідкуватим, то вистачить для покриття більшої площі поверхні, а якщо густим, то він буде твердим і міцним.
Гарний і міцний капот зі скловолокна можна зробити самим. Необов'язково звертатися до професіоналів. Якщо ви хочете спробувати свої сили в цій справі, пропонуємо вам план дій.
Інструкція
1
Спочатку викладемо необхідну форму на заздалегідь підготовленій пенопластовой кришці капота. З цим матеріалом нескладно працювати, він легко приймає потрібні нам форми. Обгорнемо його алюмінієвою фольгою і обмотаємо алюмінієвим скотчем, щоб наш пінопласт не з'їла смола.
2
Зачищаємо місця зіткнення скловолокна з кришкою капота. Якщо цього не зробити, скловолокно до поверхні капота не пристане. І тільки після цього ми можемо починати наносити на конструкцію скловолокно.
3
Дочекаємося повного висихання смоли. Тепер можна працювати і зі шпаклівкою. Наносимо її тоненьким шаром і одночасно надаємо їй необхідні нам обриси. Тільки не потрібно наносити шпаклівку товстим шаром. В іншому випадку вона просто потріскається. Надлишки шпаклівки видаляємо наждачним папером, а поверхню вирівнюємо.
4
Тепер деталь можна пофарбувати і подивитися, як вона буде на машині виглядати. Після примірки кришку знімаємо. Потім обертаємо її скловолокном разом зі смолою по всій поверхні. Цю процедуру слід повторити 4 - 5 разів.
5
Дочекаємося, поки остаточно встане смола. Акуратно від'єднайте нову кришку нашого капота зі скловолокна від старої. З задньою частиною капота проробляємо те ж саме. Отримавши трафарет з задньої половини капота, смолою з'єднуємо обидві половини в одне ціле.
6
Після цього можна починати вирівнювання поверхні шпаклівкою. Всю поверхню нашого капота слід прошпаклевать в декілька шарів. Потім вирівняємо поверхню шкіркою, готуючи її під фарбування.
7
Перед фарбуванням потрібно ще востаннє оглянути капот, се зазори. Якщо нас все влаштовує, на кронштейни кріплення надягаємо кришку. Додаємо алюмінієві смужки з внутрішньої сторони капота для додання жорсткості кришці, хрест-навхрест. Тоді капот на великих швидкостях «грати» не буде. Тепер можна фарбувати і надягати капот на машину.