Як зняти напругу.

Кожен день ми боремося з нервозністю, напругою. З часом ми позбавляємося сну, впадаємо в депресію і можемо повністю втратити смак до життя. Причина всього цього - невміння розслаблятися, тобто скидати надмірне напруження. Що ж, давайте вчитися.
Інструкція
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k-RcHfkDsBw
Інтернет рясніє оголошеннями про здачу в оренду офісів різних класів в різних районах столиці. Вам вирішувати, на якому з них зупинити вибір, але, звичайно, краще відразу визначитися, в яких цілях буде використаний офіс.
Інструкція
1
Зверніться в одне з великих агентств нерухомості або на один з інтернет-сайтів, що пропонують ріелторської послуги. Вкажіть при зверненні, офіс якого класу вам буде потрібно. Залежно від того, чим ви займаєтеся або плануєте займатися, вкажіть в заявці клас офісу (від A + до C), район, в якому вам було б зручно його тримати, бажану площу приміщення. Так, представництва великих вітчизняних або зарубіжних компаній зазвичай знімають офіси великої площі в центрі Москви або в Москва-Сіті, а початківці фірми задовольняються невеликими приміщеннями в будинках, умовно пристосованих під потреби офісу в спальних районах столиці або в Підмосков'ї.
2
Укладіть договір з агентством нерухомості. Розгляньте декілька запропонованих вам варіантів і виберіть оптимальний. Укладіть з власником приміщення договір оренди в ЄЇРЦ, навіть якщо ріелтор буде вам говорити, що це не обов'язково. Проте надалі вам дуже важко буде пояснюватися і з податковою інспекцією, і з власником приміщення, якщо офіс, який ви зняли, знаходився в піднайм у агентства або підставної особи (а таке, на жаль, не рідкість). А в ЄЇРЦ ви зможете не тільки ознайомитися з документами на приміщення і отримати свій екземпляр договору оренди, а й упевнитися в тому, що офіс справді вільний (тобто не перебуває в піднайм у іншої особи або фірми).
3
Додайте оголошення на різних інтернет-порталах, на форумах і в друкованих ЗМІ. Вкажіть в оголошенні офіс якої площі, в якому районі і на який термін вам буде потрібно, а також свій контактний телефон або адресу електронної пошти. Ознайомтеся і з уже розміщеними оголошеннями і виберіть декілька варіантів.
4
Уважно огляньте офісне приміщення, яке вам підходить, разом з власником. Попросіть власника пред'явити всі документи, які доводять, що він володіє правом на дану нерухомість. Якщо таких документів у нього немає або приміщення знаходиться в піднайму - не поспішайте укладати договір тільки через те, що офіс припав вам до душі. Краще підберіть інший варіант, так як і агентство нерухомості, і ріелтор, який працює приватно, здають приміщення дорожче, ніж безпосередній власник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xnYPU9oBO38