Як поліпшити ходу.

Ходити красиво і впевнено - це не тільки привертати увагу, а й дбати про стан своєї опорно-рухової системи, внутрішніх органів і м'язів. Якщо ви мрієте про ідеальну ході, то для цього потрібно в першу чергу звернути увагу на положення хребта і постановку стоп.
Інструкція
1
Постава - це основа вашої красивої ходи. Якнайвище підніміть плечі, розгорнувши їх назад і після цього опустіть. Спрямувати підборіддя вгору, але не переборщіть. Під час ходьби ставте ступні паралельно один одному. Ні в якому разі не повертайте носок ступні всередину. Першою на землю опускайте п'яту, а потім плавно переносите свою вагу на середину ступні і далі на носок. Переносите навантаження на другу ногу теж без ривка. Рухайтеся плавно і не нахиляйте тіло вперед. Випрямляйте ногу, на яку переносите вагу.
2
Під час ходьби виймайте руки з кишень, але не розмахувати ними. Тримайте голову прямо, щоб вона не хиталася, але не затискати, а розслабте шийні м'язи. Постарайтеся відмовитися від швидкої ходи.
3
Домашні тренування допоможуть вам значно поліпшити ходу . Плавні рухи і правильна постава стануть вашим предметом гордості завдяки такому вправі: візьміть книгу і встаньте до стіни, притиснувшись до неї верхівкою, лопатками, сідницями і литками ніг. Книгу покладіть на голову і пройдіть кілька кроків, зберігаючи рівновагу, щоб вона не впала. Коли у вас буде вільно виходити цю вправу, переходите до поворотів і присідань з книгою.
4
Красиво ходити - значить правильно тримати плечі і голову. Станьте навпроти дзеркала і вирівняйте плечі, тримаючи голову прямо. Близько хвилини зберігайте це положення. Потім закрийте очі і виконайте пару рухів плечима і головою. Знову поверніться у вихідне положення і відкрийте очі. Ви обов'язково помітите різницю. Продовжуйте тренуватися, поки не навчитеся автоматично приймати правильне положення плечей і голови.
5
Підберіть зручне взуття для того, щоб виробити ідеальну ходу . Почніть з середнього каблука. Коли закріпіть свій перший результат, переходите до навчальної ходьбі на шпильці.
6
Часто невпевненість в собі і внутрішні комплекси є головною причиною некрасивою і неправильної ходи, а також сутулої спини. Вам потрібно навчитися контролювати своє тіло, і воно буде слухатися вас.