Як вивести аскарид.

Аскариди - одні з найпоширеніших видів гельмінтів. Їх яйця потрапляють в організм людини через немиті овочі та фрукти, брудні руки. Щоб позбутися аскарид, потрібно пройти курс (а іноді і не один) медикаментозної терапії. Який саме препарат використовувати, вирішить лікар. До нього обов'язково потрібно звернутися при підозрі на зараження паразитами.
Вам знадобиться
  • - сантонін;
  • - санкафен;
  • - піперазин;
  • - гептілрезорцін;
  • - кисневе лікування.
Інструкція
1
СантонінЕто ліки п'ють протягом двох днів, за годину до їжі. Але препарат протипоказаний при гострих гастроентеритах і нефриті. Дозування призначає фахівець, відштовхуючись від віку хворого. Напередодні треба обов'язково очистити кишечник за допомогою клізми або проносного. Під час лікування є тільки напіврідку їжу, яка містить мінімум клітковини і жирів. Через місяць курс повторюють. Сантонін міститься в цитварне насіння, можна лікуватися і їм, розтираючи насіння з медом. В одному грамі сировини близько 0,02 грамів цієї речовини.
2
СанкафенЕго теж п'ють два дні. Напередодні роблять легку клізму, вранці натщесерце приймають ліки, через годину - ще один раз. Дозування - на розсуд лікаря. Через дві години можна поїсти, увечері слід випити проносне. Під час лікування не можна харчуватися жирної, гострої і кислої їжею.
3
ПіперазінЕтот препарат майже не має протипоказань, так як малотоксичний. Він ефективно бореться з дорослими аскаридами і молодими гельмінтами. П'ють його протягом трьох днів 2-3 рази на добу через годину після прийому їжі. Ліки випускається в таблетках і порошках (в цьому випадку треба робити водний розчин).
4
ГептілрезорцінДовольно ефективний, але токсичний препарат. Може викликати подразнення слизової шлунка, тому таблетки краще не жувати, а ковтати цілком. До прийому ліків слід 12:00 нічого не їсти, напередодні випити сольове проносне. Після того як препарат прийнятий, потрібно весь день лежати, дотримуватися дієти, а ввечері випити проносне. Не можна виводити аскарид гептілрезорціном при запаленні шлунково-кишкового тракту і ослабленому загальному стані.
5
КіслородНовий успішний метод лікування аскаридозу в умовах стаціонару розробив російський вчений Н.П. Кравець. У шлунок пацієнта під слабким тиском через зонд вводять кисень. Процедура проводиться натщесерце, кілька днів поспіль. Потім хворий 2:00 лежить, потім може встати і поїсти. Якщо протягом дня не відбувається природної дефекації, призначається проносне. Протипоказаннями до даного способу є різного роду запалення шлунково-кишкового тракту (виразка, гастрит, апендицит тощо.).